Lietuvoje

2016.11.30 09:52

Spręs dėl konservatorių pirmininko rinkimų

Janina Mateikienė, LRT RADIJAS, LRT.lt2016.11.30 09:52

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų prezidiumas spręs dėl galimybės paankstinti partijos pirmininko rinkimus. Konservatorių lyderis Gabrielius Landsbergis praėjusį savaitgalį tarybos posėdyje pareiškė, kad reikia organizuoti rinkimus anksčiau nei gegužės mėnesį. Partijos krikščioniškasis sparnas yra nepatenkintas vadovybe, nes tarybos posėdyje dokumentais neįvertinti  rinkimų rezultatai.

Pasak partijos pirmininko Gabrieliaus Lansbergio, priežiūros komitetas turi išaiškinti, kokia galimybė partijos vadovą rinkti jau  kitų metų pradžioje, nelaukiant pavasario, kai numatyti eiliniai tokie rinkimai. G. Landsbergis būsimuose rinkimuose žada dalyvauti ir siekia išsiaiškinti visos partijos požiūrį į Seimo rinkimus bei ar juo pasitikima toliau vadovauti partijai.

Eilinis konservatorių suvažiavimas turėtų įvykti kitų metų gegužę, o kovą-balandį partijoje turėtų vykti visuotinių TS-LKD pirmininko rinkimų vajus. Gabrielius Lansbergis mano, kad rinkimai galėtų įvykti jau vasarį. Konservatorių partijoje nevienodai vertinami Seimo rinkimų rezultatai, taip pat ir siekis paankstinti pirmininko rinkimus.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.