Naujienų srautas

Lietuvoje2016.11.29 16:12

Įtariant kyšininkavimu sulaikytas Kauno rajono savivaldybės administracijos direktorius

BNS 2016.11.29 16:12

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) dėl įtarimų kyšininkavimu sulaikė Kauno rajono savivaldybės administracijos direktorių socialdemokratą Ričardą Pudževelį ir dar keturis asmenis.

STT tiria galimą korupciją savivaldybei vykdant viešuosius pirkimus, susijusius su savivaldybės turto nuoma, šilumos energijos gamyba ir tiekimu.

Teisėsauga atliko kratas Kauno rajono savivaldybės patalpose ir su tyrimu susijusiose privataus kapitalo įmonėse. Tyrimas atliekamas dėl galimo kyšininkavimo, papirkimo ir piktnaudžiavimo.

STT atstovė spaudai Renata Saulytė BNS sakė, kad įtarimai kol kas niekam nėra pareikšti.

Kaip BNS sakė Kauno rajono savivaldybės mero patarėjas Edmundas Mališauskas, administracijos direktorių laikinai pavaduoja jo pavaduotoja

„Mes žinome, kad jis buvo sulaikytas, apklaustas, ir tiek, o daugiau teisėsauga vykdo tyrimą. (...) Kol kas jį pavaduoja administracijos direktoriaus pavaduotoja“, – BNS sakė Kauno rajono mero patarėjas Edmundas Mališauskas.

Šį ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi