Lietuvoje

2021.12.07 06:59

Šaltukas nesiruošia trauktis – naktimis temperatūra nukris ir iki 21 laipsnio, teks pasisaugoti plikledžio

LRT RADIJAS, LRT.lt2021.12.07 06:59

Šaltukas tik dar labiau įsitvirtins šalyje. Kaip LRT RADIJUI sako Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos (LHMT) sinoptikas Vytautas Sakalauskas, daug sniego nebesulauksime, teks saugotis plikledžio, o dienomis temperatūra išsilaikys žemiau 10 laipsnių šalčio.

Antradienio naktį daug kur temperatūra buvo nukritusi iki 11–16 laipsnių šalčio, o vakarų Lietuvoje, kur padangė buvo giedresnė, spustelėjo ir 17–19 laipsnių šaltis.

Antradienio dieną orus lems aukšto atmosferos slėgio laukas, taigi debesų bus nedaug, jie sklaidysis. Dieną didesnių kritulių nenumatoma, tačiau kai kur sniegas ryte paslėpė plikledį, todėl reiktų išlikti budriam. Vėjas bus silpnas, o šaltis atlėgs iki 6–10 laipsnių, o kai kuriuose vakariniuose ir šiauriniuose rajonuose užsiliks ir 11 laipsnių šaltis.

Trečiadienį nesnigs. Kai kur pasirodys rūkas, šerkšnas. Vėjas bus nepastovios krypties, 4–9 m/s. Temperatūra naktį nukris iki 12–17 laipsnių šalčio, o šiauriniuose rajonuose kai kur bus ir 19–21 laipsnis. Kuršių nerijoje bus ne taip šalta, čia temperatūra nukris rik iki 7–9 laipsniai šalčio.

Trečiadienio dieną šaltukas atlėgs iki 6–11 laipsnių. Dieną vakariniuose rajonuose vėjas sustiprės iki 12 m/s.

Daugiau – specialioje LRT.lt orų skiltyje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt