Naujienų srautas

Lietuvoje2016.11.28 09:56

Kazlų Rūdoje dingęs aštuonmetis surastas

DELFI.lt, LRT RADIJAS, LRT.lt 2016.11.28 09:56

Lapkričio 27 d. 23.35 val. Marijampolės apskr. VPK gautas moters pranešimas, kad apie 21 val. Kazlų Rūdos sav. Antanavo k. jos sugyventinis iš namų išvarė 8 metų sūnų. Pirmadienį ryte pranešta, kad vaikas surastas. Nuo šalčio per naktį jis slėpėsi po kartono lapais.

Vaikas rastas netoli namų esančiame ūkiniame pastate, palėpėje. Iškviesti medikai įvertino, kad berniukas patyrė kūno atšalimą, todėl išvežė jį į ligoninę. 

Į paiešką buvo įsitraukę 3 Marijampolės apskr. policijos ekipažai, kinologas, pasitelkti kaimo gyventojai. Naktį pakelti Marijampolės apskr. VPK pareigūnai, dėl dingusio berniuko per PAGD sistemą išsiųstas pranešimas Marijampolės apskr. gyventojams.

Iki 5.30 val. patikrintos visos kaimo sodybos, aplinkiniai kaimai, pasitelkus Marijampolės PAGD pareigūnus, apžiūrėtas prūdas.

Berniukas rastas apie 9 val. ryto.

Policijos nuotr.

Policijos departamento Komunikacijos skyriaus vedėjas Ramūnas Matonis LRT RADIJUI pasakojo, kad šeima policijai žinoma dėl to, kad vaikas jau ne kartą buvo išėjęs iš namų ir negrįžęs. Policijos atstovas vaiką apibūdino kaip „problematišką asmenybę“.

„Berniukas galimai išėjo neapsirengęs – tik su apatinėmis kelnėmis ir palaidine, o lauke oras yra šaltas, tad tai kelia nerimą“, – anksčiau pabrėžė policijos atstovas. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi