Lietuvoje

2016.11.27 21:28

Seimo narys J. Imbrasas pakliuvo į avariją

Karolina Stažytė, 15min.lt2016.11.27 21:28

Sekmadienį apie 18.40 val. Mokyklos ir Miežių g. sankryžoje įvyko avarija. Vyriausio amžiumi Seimo nario Juozo Imbraso vairuojamą mašiną taranavo iš šalutinio kelio išlėkusi BMW.

Apie įvykį 15min pranešė avarijos liudininkas, vietinis gyventojas Gediminas Kavaliauskas. Jis ir iškvietė policiją.

„Iškviečiau policiją 18.42 val. Jau praėjo valanda. Dar jos nėra. Sužeista Seimo nario žmona. Jai iškviesta greitoji medicinos pagalba“, – teigė Gediminas.

Pasak jo, J. Imbrasas važiavo Mokyklos g. Jeruzalės link, o avarijos kaltininkas BMW vairuotojas – Miežių g.

„Kaltininkas net nestabdęs rėžėsi į Imbraso automobilį. Jis išlindo iš šalutinio kelio. Išlipo iš mašinos pusnuogis, be palto. Svirduliavo. Atrodė akivaizdžiai girtas. Rėkė visiems, kad nori susitarti su Imbrasu, jog nereikia policijos. Kadangi pareigūnai greitai neatvyko, jis sėdo už vairo ir kalatojančiais ratais, sudaužyta savo mašina pasišalino iš įvykio vietos. Kažin, ar šiandien ko nors neužmuš?“, – įvykius nupasakojo Gediminas.

Anot jo, kaltininkui – apie 30 metų.

Avarijos metu nukentėjo Seimo nario žmona. Jai iškviesta greitoji medicinos pagalba.

15min pavyko susisiekti su pačiu J. Imbrasu. Vyras patikino, jog važiavo pagrindiniu keliu, kai staiga jį taranavo didelis BMW.

„Užkirto kelią. Pabuvo kiek vairuotojas ir dingo. Pasišalino iš įvykio vietos“, – patikino Seimo narys.

Daugiau kalbėti jis negalėjo – pasirodė policija.

„Nesuprantu, kur taip ilgai važiavo policija. Greitoji iškviesta, sužeistų žmonių yra, kaltininkas girtas spėja pabėgti iš įvykio vietos, o policija atvažiuoja tik gerokai po valandos“, – piktinosi įvykių liudininkas Gediminas.

Vilniaus apskrities policijos budėtojas patvirtino, kad pranešimas apie įvykį gautas 18.54 val. Pranešta apie C lygio įvykį, į kurį privaloma sureaguoti per valandą. Pareigūnai vietoje buvo 19.50 val.

„Susidūrė BMW ir VW. Nukentėjusių nėra“, – patikino policijos atstovas.

20.40 val. Prabėgus daugiau nei valandai po avarijos, J. Imbrasas svarstė, galėjo išvengti smūgio, ar ne.

„Važiavau 40 km/val. greičiu. O jis parlėkė greitai man iš dešinės. Su prabangia „BMW 6“. Dar stabdžiau. Bet ką tu sustabdysi tas dvi tonas. Jei nebūčiau stabdęs, būtų baisiau buvę. O jei dar plentas... Vairuoju 47 m. Vis galvodavau, ką reiškia avarija. Štai ir turiu. Gerai, kad tik tokią“, – atsiduso Seimo narys.

Vairuotojas, jo nuomone, buvo neadekvatus, bandė „tartis“.

„Ne tas jau amžius, žaidimų nežaidžiu. Galvoju, viską policija išsiaiškins. Aukštas toks vaikinas, kažkur netoliese gyvena. Šoke jis buvo. Kiek girdėjau pareigūnus kalbant, pabėgęs iš šios avarijos, kažkur kitur dar trenkėsi. Kaip jis pavažiuos su trimis ratais“, – tikino J. Imbrasas.

Vilniaus greitosios medicinos pagalbos stoties pamainos vyr. gydytoja informavo, kad avarijoje dalyvavusi viena moteris apžiūrėta vietoje, užfiksuota „situacinė reakcija“, į ligoninę ji nevežta.

„Išsigando mano žmona, ir tiek. Žinote, visos moterys išsigąstų“, – paklaustas, kaip jaučiasi sutuoktinė, patikino J. Imbrasas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.