Naujienų srautas

Lietuvoje2016.11.25 15:51

Maksimaliam laikotarpiui suimtas Kaune pražūtingą gaisrą sukėlęs įtariamasis

LRT.lt 2016.11.25 15:51

Kauno apylinkės teismas patenkino prokuroro prašymą ir leido trijų mėnesių laikotarpiui suimti 26 metų kaunietį M. S., kuris prieš daugiau nei ketverius metus Kaune, Šilainiuose, daugiabutyje sukėlė pražūtingą gaisrą, rašoma pranešime spaudai.

M. S. iškart po tragiška nelaime pasibaigusio įvykio pabėgo į užsienį. Buvo paskelbta jo paieška ir šių metų balandžio 16 d. jis buvo sulaikytas Jungtinėje Karalystėje, o ketvirtadienį pargabentas į Lietuvą.

Jam yra pateikti įtarimai Kaune, Šilainių mikrorajone, benzinu padegus nukentėjusįjį M. S. ir buto koridorių. Pastarasis, apsinuodijęs anglies monoksidu, mirė. Daugelis nukentėjusiųjų patyrė sunkių sveikatos sužalojimų.

Teismas, spręsdamas kardomosios priemonės skyrimo klausimą, atsižvelgė į tai, kad vyriškis yra bedarbis, neturi pastovios gyvenamosios vietos, ilgą laiką slapstėsi užsienyje.

Teismas konstatavo, kad M. S. padarė labai sunkius ir apysunkius nusikaltimus, suvokia, kas už tai gresia, todėl daro išvadą, kad jis dar kartą gali slėptis nuo ikiteisminio tyrimo pareigūnų, prokuroro ar teismo.

Šią nutartį per 20 dienų galima skųsti Kauno apygardos teismui.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi