Lietuvoje

2021.12.03 11:44

Į „Rimi“ apsauginį šovęs vyras paleistas į laisvę, jam skirta intensyvi priežiūra

LRT.lt2021.12.03 11:44

Spalį Vilniuje į parduotuvės „Rimi“ apsaugos darbuotoją šovęs vyras paleistas į laisvę, jam skirta švelnėsnė kardomoji priemonė – intensyvi priežiūra naudojant apykoję.

Portalas LRT.lt primena, kad spalio 19 dieną į Vilniuje esančią „Rimi“ parduotuvę į parduotuvę atėjo vyras, kuris nedėvėjo apsauginės veido kaukės. Apsaugos darbuotojui paprašius ją užsidėti, vyras jį puolė ir, išsitraukęs ginklą, peršovė darbuotojui koją.

Po incidento šūvį paleidusiam vyrui buvo skirta kardomoji priemonė – suėmimas. Kaip pranešė naujienų agentūra BNS, teismas ketvirtadienį atsisakė toliau tęsti suėmimą.

Generalinės prokuratūros Komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Gintarė Vitkauskaitė-Šatkauskienė portalui LRT.lt komentavo, kad į apsauginį šovusiam vyrui skirta švelnėsnė kardomoji priemonė – intensyvi priežiūra. Vyras turės dėvėti apykoję.

„Jam skirta kita kardomoji priemonė, tai yra intensyvi priežiūra – apykojė. <...> Klausimas buvo ar pratęsti suėmimą, bet buvo sušvelninta kardomoji priemonė, paskirta labai griežta priemonė, apykojė“, – sakė prokuratūros atstovė.

Kiek anksčiau „Grifs AG“ Rinkodaros vadovė Rūta Juodeikė BNS sakė, kad apsaugininko sužalojimai yra pakankamai sunkūs, ligoninėje jam atliktos kelios operacijos.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt