Lietuvoje

2021.12.02 18:40

Penktadienį Nausėda dirbs Šalčininkų rajone, čia pasiskiepys ir stiprinamąja vakcinos doze

LRT.lt2021.12.02 18:40

Prezidentas Gitanas Nausėda penktadienį dirbs Šalčininkų rajone. Čia jis ne tik susitiks su rajono merais, bet ir pasiskiepys stiprinamąja vakcinos nuo COVID-19 doze.

Kaip rašoma prezidentūros pranešime, darbo dienas viename iš Lietuvos regionų šalies vadovas rengia nuo pat kadencijos pradžios, penktadienį – jau 15-asis toks prezidento susitikimas su skirtingų Lietuvos regionų vietos valdžios ir bendruomenių atstovais.

Darbo dieną Šalčininkų rajone G. Nausėda pradės susitikimu su Vilniaus regiono savivaldybių merais Jašiūnų dvaro rūmuose, vėliau padės gėlių ant Mykolo Balinskio ir Jono Sniadeckio kapų Jašiūnų dvaro kapinėse.

Šalčininkuose šalies vadovas apsilankys vakcinavimo centre, kur pasiskiepys stiprinąja vakcinos nuo COVID-19 doze. Prezidentas su savivaldybės meru, Vakcinavimo centro darbuotojais aptars skiepijimosi situaciją ir vakcinacijos spartinimo galimybes Šalčininkų rajone (iš viso šiuo metu pasiskiepiję tik 44 proc. savivaldybės gyventojų, kaip pvz. gretimoje Varėnos raj. savivaldybėje – 74 proc.), pasikalbės su pasiskiepyti atėjusiais gyventojais.

Po pietų prezidentas Šalčininkų raj. Policijos komisariate susitiks su Šalčininkų rajono vidaus reikalų sistemos pensininkų sąjungos atstovais, dalyvaujančiais „Lietuvos galios“ projekto iniciatyvoje „Ori senatvė – misija (ne)įmanoma“, vėliau savivaldybės kultūros centre – su Šalčininkų bendruomene.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt