Lietuvoje

2016.11.24 21:17

Atsistatydina Kauno vicemeras

Paulius Garkauskas, DELFI.lt2016.11.24 21:17

Kauno vicemeras Vasilijus Popovas traukiasi iš pareigų. Ne vieną kadenciją vicemeru dirbęs socialdemokratas Kauno merui Visvaldui Matijošaičiui ketvirtadienį įteikė atsistatydinimo pareiškimą.

Oficiali priežastis – 60-etis vicemeras nusprendė užleisti vietą jaunesniems. V. Popovas kuravo itin svarbias sritis – švietimą, sveikatos apsaugą, ekologiją, sportą ir kitas.

„Gerbiu šį Vasilijaus sprendimą. Jo kuruota švietimo sritis mums yra labai svarbi. Į ją tikimės įpūsti naujos energijos“, – teigė Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

V. Popovas bene labiausiai išgarsėjo 2013 metų pabaigoje, kai darbo vietoje pasirodė visiškai girtas. Jam nustatytas 3 promilių girtumas.

Pats vicemeras tuomet pripažino, kad turi problemų dėl alkoholio, o po skandalo kelias savaites atostogavo, tačiau savo posto nepaliko.

Nepaisant skandalo tuomet socdemas liko pareigose, nes jo atleidimo klausimas taryboje net nebuvo svarstytas.

Dabar V. Popovas postą palieka savo noru. DELFI šaltiniai teigė, kad pastaruoju metu keliuose renginiuose vicemeras dalyvavo įtartinos būklės.

Su V. Popovu ketvirtadienį susisiekti nepavyko.

Pasitraukus V. Popovui pareigose lieka du vicemerai – Povilas Mačiulis ir Simonas Kairys. Kas užims V. Popovo vietą, kol kas neaišku. Tai bus kažkuris iš socialdemokratų frakcijos narių – Arvydas Garbaravičius, Židrūnas Garšva arba Darius Razmislevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.