Lietuvoje

2021.12.02 11:10

Navicko komandą palieka viceministras Lukševičius

atnaujinta 11.42
LRT.lt2021.12.02 11:10

Žemės ūkio viceministras Paulius Lukševičius pranešė paliekantis ministro Kęstučio Navicko komandą. Iš pareigų jis traukiasi dėl asmeninių priežasčių.

„Iš politikos nesitraukiu – esu Kauno miesto savivaldybės tarybos narys ir toliau dirbsiu kauniečių gerovei. Tačiau atidavęs duoklę valstybei, kai buvo ypač sunkus metas, grįžtu į privatų sektorių – ir kaip vadovas, ir kaip investuotojas“, – savo feisbuke rašo jis.

P. Lukševičius taip pat nurodė, kad kitą savaitę į ministerijos politinės komandos darbą įsitrauks du nauji viceministrai.

P. Lukševičius kuravo auginimo, gamybos, prekybos sritis.

Prieš tapdamas žemės ūkio viceministru, P. Lukševičius užsiėmė konsultacine veikla, dirbo su įvairiais investiciniais projektais. 2015–2017 m. buvo UAB „Kauno kranai“ generalinio direktoriaus pavaduotojas, valdybos narys. 2012–2015 m. – šios bendrovės valdybos pirmininkas. Prieš tai užėmė VĮ „Lietuvos žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūros“ direktoriaus pareigas.

Viceministras yra baigęs Kauno technologijos universiteto vadybos magistrantūros studijas, nuo 2019 metų – Kauno miesto tarybos narys.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt