captcha

Jūsų klausimas priimtas

Prieš moterį smurtavęs karys gali sulaukti kariuomenės sankcijų

Lietuvos kariuomenė patikrins informaciją, ar Kaune trečiadienį prieš moterį smurtavo Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono Štabo aprūpinimo kuopos transporto būrio vadas, ir faktams pasitvirtinus pradės tarnybinį patvirtinimą.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Kariuomenė pažymi, kad Karo tarnybos statutas ir Karių etikos kodeksas reikalauja nuolatinio nepriekaištingo elgesio, o bet kokie nusižengimai šešėlį meta ne tik ant konkretaus kario, bet ir visos krašto apsaugos sistemos.

„Bus gautas kario paaiškinimas, įvertintos visos aplinkybės ir priimtas sprendimas dėl drausminės nuobaudos taikymo ir tolesnės kario tarnybos“, – rašoma Eltai kariuomenės atsiųstame komentare.

Policijos departamento duomenimis, lapkričio 23 d. vakare Kaune neblaivus karys naudojo fizinį smurtą prieš savo buvusią sutuoktinę. Įtariamasis buvo uždarytas į areštinę, jam nustatytas 1,82 promilės girtumas.

„Lietuvos kariuomenės vadovybė nuolat akcentuoja kario, kaip valstybės gynėjo, duotą priesaiką, pareigą jos laikytis ir visuomet principingai vertina bet kokius veiksmus, kuriais yra žeminamas kario vardas arba diskredituojamos krašto apsaugos sistemos institucijos“, – skelbia kariuomenė.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...