Naujienų srautas

Lietuvoje2016.11.23 16:28

S. Skvernelis susitiko su R. Karobliu: pasiūlė krašto apsaugos ministro postą

Naujasis premjeras Saulius Skvernelis trečiadienio popietę susitiko su užsienio reikalų viceministru, kuruojančiu Europos Sąjungos reikalus, 48 metų Raimundu Karobliu. Susitikimo metu buvo kalbama apie krašto apsaugos ministro postą.

Daugiau nei po pusvalandžio iš S. Skvernelio kabineto išėjęs ir žurnalistus išvydęs R. Karoblis akivaizdžiai nustebo. Tačiau pakalbintas vyras vėliau pripažino, kad pokalbis su premjeru vyko apie krašto apsaugos ministro postą. 

„Buvo kalbos, bet oficialių variantų negaliu pasakyti. Tai buvo pasišnekėjimas. Paklauskite premjero, kaip jis tai įsivaizduoja“, – po pokalbio su premjeru portalui lrytas.lt sakė R. Karoblis. 

Paklausus, ar sulaukė oficialaus siūlymo kandidatuoti į ministrus, pasigirdo R. Karoblio atodūsis ir po nemenkos pauzės jis tarė: „Pažiūrėsime, kaip bus toliau. Šnekėjome apie būsimus darbus, bet kol kas nepasakyčiau, kad buvo oficialus siūlymas ar dar kas nors“, – sakė pašnekovas.  

Ir „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis, ir S. Skvernelis ne kartą yra sakę, kad ieškant kandidato į krašto apsaugos ministro postą kaip vyriausioji ginkluotųjų pajėgų vadė svarią nuomonę turėtų pareikšti šalies vadovė D. Grybauskaitė.

„Reikia pasižiūrėti prezidentės poziciją, kaip vienos veikėjų, kuri priima sprendimus, aišku, su premjeru“, – pakartojo R. Karoblis. 

Su S. Skverneliu dėl ministro portfelio R. Karoblis susitiko pirmą kartą ir gavo laiko apsispręsti iki galo. Pasak viceministro, laikas labai spaudžia, todėl dar šią savaitę reikia duoti atsakymą. 

Po pokalbio su R. Karobliu S. Skvernelis nebuvo kalbus. Jis teigė, kad šiandien turėjo „daug susitikimų“, ir skubėjo Seimo koridoriais. Paklausus tiesiai šviesiai, ar R. Karoblis bus siūlomas į krašto apsaugos ministro postą, S. Skvernelis atsakė kaip visada: „Kol nebus teikimų, pavardžių aš nekomentuoju. Viską sužinosite – procedūros yra pradėtos.

Ar yra tik vienas kandidatas R. Karoblis, ar turite daugiau? S. Skvernelis atsakė vienu žodžiu: „Daugiau“ ir nuskubėjo.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi