Lietuvoje

2021.11.27 23:24

Druskininkai skendėjo tamsoje – elektros tiekimas atstatytas naktį

atnaujinta 7.38
LRT.lt2021.11.27 23:24

Šeštadienio vakarą Druskininkai paskendo tamsoje. Elektra mieste pradingo apie 22 val. 23.20 val. ji dar nebuvo atsiradusi. Naktį pranešta, kad elektros tiekimas kurorte atsatytas.

Atnaujinta 7 val. 38 min.

Kaip naktį pranešė „Ignitis grupės“ ryšių su visuomene vadovas Artūras Ketlerius, apie 1 val. nakties elektros tiekimas Druskininkuose buvo atstatytas.

„ESO atstatė elektros tiekimą visiems klientams Druskininkuose. Siekiant užtikrinti, kad elektros tiekimo sutrikimai nepasikartotų, Druskininkuose liks budėti mobilūs elektros generatoriai. Atsiprašome klientų už patirtus nepatogumus“, – rašoma komentare.

Kaip LRT.lt pasakojo apie įvykį pranešęs vienoje Druskininkų sanatorijoje besigydantis vaikinas, miestą apšvietė prožektoriai, matyti tarnybų automobilių šviesos.

ESO gedimų žemėlapyje matyti, kad elektros gedimai ištiko ne tik pačius Druskininkus, bet ir aplinkinius kaimus.

Susisiekus su Priešgaisrinės apsaugos gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo skyriumi, jis informacijos apie tai, kas galėjo nutikti Alytaus apskrityje, informacijos neturėjo.

„Ignitis grupės“ ryšių su visuomene vadovas Artūras Ketlerius atsiųstame komentare teigė, kad elektra dingo dėl gedimo.

„Elektros tiekimas Druskininkams nutrūko dėl transformatoriaus gedimo rekonstruojamoje pastotėje. Siekiama kuo greičiau atstatyti elektros tiekimą klientams. Elektros tiekimas organizuojamas iš kitų elektros pastočių, taip pat šiuo metu iš Vilniaus, Kauno, Utenos bei Alytaus į Druskininkus vežami mobilūs elektros generatoriai, kurių pagalba bus siekiama atstatyti elektros tiekimą“, – rašoma komentare.

Jame taip pat nurodoma, jog tikimasi, kad keleto valandų bėgyje elektros tiekimas daugumai klientų bus atstatytas.

VSAT atstovas Rokas Pukinskas LRT.lt komendavo, jog dingusi elektra Druskininkų užkardos ir Raigardo pasienio kontrolės punkto veiklos nesutrikdė.

„Druskininkų užkarda ir Raigardo pasienio kontrolės punktas veikia maitinami generatorių gaminama energija. Kai dingo elektra, mūsų padaliniai iškart maitinami alternatyviu būdu. Gyventojai dėl sienos apsaugos gali būti ramūs“, – teigė jis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt