Lietuvoje

2016.11.22 09:11

Tragedija Pakruojo rajone: rastas į upę įkritusio 6-mečio kūnas

15min.lt2016.11.22 09:11

Pirmadienio vakarą ant kojų buvo sukelta Pakruojo policija. 17.17 val. Šiaulių apskrities vyriausiajame policijos komisariate (VPK) gautas pranešimas, kad Pakruojo rajone, Degučių kaime, į namus negrįžta 6 ir 12 metų berniukai. 12-metis po kurio laiko rastas sveikas. 6-mečio kūną be gyvybės ženklų pareigūnai rado Kruojos upelyje.

Pasak tėvų, pirmadienį po pietų 6 metų Edis žaidė namo kieme. Apie 15 val. vaikas kieme važinėjosi dviratuku, o apie 15.30 val. tėvai kieme jo jau neberado. Kartu su juo kieme buvo ir kaimynystėje gyvenantis 12-metis draugas. Pirminiais duomenimis, abu vaikai nuėjo iki parduotuvės ir dingo.

Į įvykio vietą buvo išsiųstos gausios policijos pajėgos, Šiaulių apskrities VPK kinologai, aktyviai vaikų ieškoti įsitraukė ir Degučių kaimo bendruomenė. Deja, dėl stipraus vėjo paieškai nebuvo galima panaudoti sraigtasparnių

6-metis nuskendo

Prieš vidurnaktį policija savo „Facebook“ paskyroje paskelbė skaudžią informaciją, jog jaunesnysis berniukas Edis, įtariama, nuskendo Degučių kaime esančioje Kruojos upėje.

„Deja, turime pakankamai tvirtų duomenų, kad jaunesnysis Edis įkrito į upę“, – policijos atstovas sureagavo į abejones, kad nederėtų kalbėti apie vaiko žūtį, kol nerastas jo kūnas.

Ankstų rytą Šiaulių VPK budėtojas 15min patvirtino, kad nuskendusio Edžio kūnas buvo rastas.

12-metis rastas sveikas

Vėliau policijos pareigūnai patikslino, kad, pirminiais duomenimis, vaikai važiavo dviračiais per upę, vienas jų nuo lieptelio įkrito į vandenį.

Vyresnis berniukas, kaip skelbiama, rastas šalia esančiame kaime. Jis gyvas ir sveikas. Pareigūnai apklausinėja surastą berniuką ir jo motiną, kitus liudininkus ir renka įrodymus. Skelbiama, kad Edžio kūno upėje bus ieškoma prašvitus, antradienio rytą.

Policija taip pat patvirtino esanti informuota, kad vyresnysis vaikas į kitą kaimą pabėgo kartu su motina, žinodamas, kas nutiko jaunesniajam berniukui. Daugiau aplinkybių kol kas neskelbiama.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.