Lietuvoje

2016.11.22 01:02

Pakruojo rajone dingo du berniukai: įtariama, kad jaunesnysis nuskendo

DELFI.lt, 15min.lt 2016.11.22 01:02

Pirmadienį 17.17 val. pranešta, kad dingo Pakruojo rajone gyvenantys vaikai. Degučių kaime, į namus negrįžta 6 ir 12 metų berniukai. Nedelsiant buvo pajungtos visos policijos pajėgos, Šiaulių apskr. VPK kinologai, aktyviai vaikų ieškoti įsitraukė ir Degučių kaimo bendruomenė.

6 metų Edis žaidė namo kieme. Apie 15 val. vaikas kieme važinėjosi dviratuku, o apie 15.30 val. tėvai kieme jo jau neberado.

Kartu su juo kieme buvo ir kaimynystėje gyvenantis draugas – 12 metų Karolis.

Papildyta: 23.47 val. Prieš vidurnaktį policija savo „Facebook“ paskyroje paskelbė skaudžią informaciją, jog jaunesnysis berniukas Edis, įtariama, nuskendo Degučių kaime esančioje Kruojos upėje. Jo kūnas dar nerastas, toliau vykdomi paieškos veiksmai. Pareigūnai teigia turintys pakankamai tvirtų duomenų, kad jaunesnysis vaikas įkrito į upę.

Vėliau policijos pareigūnai patikslino, kad, pirminiais duomenimis, vaikai važiavo dviračiais per upę, vienas jų nuo lieptelio įkrito į vandenį.

Vyresnis berniukas, kaip skelbiama, rastas šalia esančiame kaime. Jis gyvas ir sveikas. Pareigūnai apklausinėja surastą berniuką ir jo motiną, kitus liudininkus ir renka įrodymus. Skelbiama, kad Edžio kūno upėje bus ieškoma prašvitus, antradienio rytą.

Policija taip pat patvirtino esanti informuota, kad vyresnysis vaikas į kitą kaimą pabėgo kartu su motina, žinodamas, kas nutiko jaunesniajam berniukui. Daugiau aplinkybių kol kas neskelbiama.