Naujienų srautas

Lietuvoje2016.11.21 18:35

Lietuvoje lankysis Ukrainos kariuomenės vadas generolas V. Muženko

LRT.lt 2016.11.21 18:35

Lapkričio 22–23 d. Ukrainos kariuomenės vadas (Generalinio štabo viršininkas) generolas Viktoras Muženko ir jį lydinti delegacija Lietuvoje aptars dvišalį ir daugiašalį karinį bendradarbiavimą, saugumo situaciją, aktualius Ukrainos kariuomenės reformų klausimus, teigiama KAM pranešime spaudai.

Lapkričio 22 d. gen. V. Muženko susitiks su laikinuoju Lietuvos krašto apsaugos ministru Juozu Oleku, Lietuvos kariuomenės vadu generolu leitenantu Jonu Vytautu Žuku ir Lietuvos kariuomenės Specialiųjų operacijų pajėgų vadovybe. Taip pat Ukrainos delegacija lankysis į Generolo Silvestro Žukausko poligoną (Švenčionių r.), apžiūrės šiemet pradėjusį veikti modernų karių treniruočių kompleksą „Mūšis mieste“.

Lapkričio 23 d. Ukrainos kariuomenės vadas ir jį lydinti delegacija Krašto apsaugos ministerijoje susitiks su ministerijos Pajėgumų ir ginkluotės generaliniu direktoriumi pulkininku Dariumi Užkuraičiu ir kitais ministerijos atstovais. Taip pat delegacijos nariai susitiks ir su Lietuvoje reabilituojamais Ukrainos kariais, lankysis Ukrainos ambasadoje, susitiks su Ukrainos ambasadoriumi Lietuvoje Volodymyru Jacenkivskiu.

Svečiai taip pat dalyvaus iškilmingoje rikiuotėje, skirtoje Lietuvos kariuomenės dienai ir kariuomenės atkūrimo 98-ųjų metinių minėjimui, Katedros aikštėje.

Kartu su gen. V. Muženko į Lietuvą atvyko Ukrainos Generalinio štabo Karinio bendradarbiavimo ir taikos palaikymo operacijų generalinio direktorato viršininkas generolas leitenantas Leonidas Holopatiukas, Ukrainos Specialiųjų operacijų pajėgų atstovai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi