Lietuvoje

2021.11.25 07:38

Paskelbta, kaip bus galima atsisveikinti su Juozu Jakavoniu-Tigru

LRT.lt2021.11.25 07:38

Merkio rinktinės partizano, politinio kalinio, Vyčio kryžiaus ordino kavalieriaus, Laisvės premijos laureato Juozo Jakavonio-Tigro laidotuvės įvyks penktadienį, lapkričio 26 dieną, gimtuosiuose Kasčiūnuose. Prieš tai su partizanu bus galima atsisveikinti Vilniuje Šv. Jono Krikštytojo ir Šv. Jono apaštalo ir evangelisto bažnyčioje,

Kaip skelbia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras, atsisveikinti su J.Jakavoniu-Tigru galima ketvirtadienį nuo 12 iki 20 val. ir penktadienį nuo 9 iki 10 val. Vilniuje Šv. Jono Krikštytojo ir Šv. Jono apaštalo ir evangelisto bažnyčioje (Šv. Jono g. 12).

Šv. Mišios bus aukojamos ketvirtadienį 18 val. Šv. Jono Krikštytojo ir Šv. Jono apaštalo ir evangelisto bažnyčioje.

Penktadienį 10 val. laidotuvių procesija iš Vilniaus Šv. Jono Krikštytojo ir Šv. Jono apaštalo ir evangelisto bažnyčios išvyks į Merkinę.

12 val. Merkinės Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje (Liepų g. 9) įvyks Šv. Mišios. Šv. Mišias aukos vyskupas Jonas Kauneckas. Po Šv. Mišių – atsisveikinimo kalbos.

13 val. – laidotuvės Kasčiūnų km. kapinėse (8 km. nuo Merkinės), o 14.15 val. numatoma kareiviška arbata prie partizanų bunkerio J. Jakavonio-Tigro sodyboje.

J. Jakavonio-Tigro pageidavimu šeima prašo jį pagerbti ne gėlių gausa (užtektų poros žiedelių), bet aukomis jo atstatyto bunkerio – partizanų A apygardos vadavietės – rekonstrukcijai.

LRT.lt primena, kad J. Jakavonis-Tigras mirė antradienį, eidamas 97-uosius metus.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt