Lietuvoje

2016.11.17 17:50

Liberalai nepritartų S. Skvernelio kandidatūrai į premjerus su viena sąlyga

LRT.lt2016.11.17 17:50

Liberalai nepritars kandidato į premjerus Sauliaus Skvernelio skyrimui, jei formuojama nauja vyriausybė neatsisakys ketinimų didinti mokesčius didelei daliai dirbančių Lietuvos žmonių, – sako Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos vadovas Eugenijus Gentvilas.

Liberalų sąjūdžio frakcija susitiko su S. Skverneliu, susitikimo metu aptartos būsimos vyriausybės darbo gairės ir prioritetai. Lankydamasis frakcijoje S. Skvernelis patvirtino, kad mokesčių sistemą ketinama koreguoti orientuojantis į didesnį apmokestinimo progresyvumą, rašoma pranešime spaudai.

„Faktas tas, kad S. Skvernelio kandidatūros negalime vertinti atskirai nuo naujos vyriausybės nuostatų ir programos. Girdime, kad „valstiečių“ lyderiai žada naują mokesčių pertvarką, po kurios uždirbantys 1000 eurų, arba maždaug 760 eurų „į rankas“, turės mokėti dar didesnius mokesčius. Tai būtų esminė naujosios vyriausybės klaida“, – teigė Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos vadovas E. Gentvilas.

Liberalai ragina formuojamą naują vyriausybė atsisakyti bet kokių ketinimų kurti valstybės monopolijas, riboti laisvą žmonių pasirinkimą ir konkurenciją versle.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.