Lietuvoje

2016.11.17 13:28

Kitą savaitę S. Skvernelis susitiks su galimais pretendentais į ministrus

ELTA 2016.11.17 13:28

Kitą savaitę, antradienį, sulaukęs Seimo pritarimo kandidatas į premjero postą Saulius Skvernelis ketina pradėti susitikimus su galimais pretendentais į ministrų postus.

„Jeigu antradienį Seime sprendimas bus priimtas, tada antradienį prasidės susitikimai su pretendentais į ministrus“, – ketvirtadienį po prisistatymo Seime žurnalistams sakė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) kandidatas į Ministrus Pirmininkus Saulius Skvernelis. 

Kandidatų pavardes jis atsisakė nurodyti. „Iki antradienio – tikrai ne“, – sakė S. Skvernelis.

Jis pažymėjo, kad kol kas gerai sekasi formuoti komandą.

Kandidatas į premjero postą žada siekti, kad santykiai su Lietuvos Prezidente Dalia Grybauskaite būtų darbiniai, konstruktyvūs, racionalūs. 

Jo teigimu, susitikimai su šalies vadove turi būti reguliarūs. „Koks bus periodiškumas, nuspręs šalies vadovė, bet mes privalome kalbėtis“, – sakė jis. 

S. Skvernelis norėtų, kad būsimoji vyriausybė, kuri dirbs ketverius metus, būtų laikoma ir vertinama kaip veržli, moderni, skaidri, neskandalinga vyriausybė. „Norėčiau, kad apie jos vadovavimo laikotarpį tikrai galėtų žmonės pasakyti, kad mes turėjome mūsų vyriausybę ir mes esame šiek tiek sotesni, laimingesni“, – sakė S. Skvernelis. 

Ketvirtadienį Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pristatė Seimui S. Skvernelio kandidatūrą į premjero postą. Artimiausiu laiku jo laukia susitikimai su Seimo frakcijomis. Manoma, kad jau kitą savaitę, antradienį, Seimas balsuos dėl S. Skvernelio kandidatūros. 

Pagal Konstituciją, premjerą skiria Prezidentas Seimo pritarimu.