Lietuvoje

2016.11.17 11:11

G. Landsbergis lieka nustebęs po liberalų sprendimo

ELTA2016.11.17 11:11

Į Seimo opozicijos lyderio postą pretenduojantis konservatorius Gabrielius Landsbergis kartoja esąs nustebęs, kad nesulaukė palaikymo iš Liberalų sąjūdžio, tačiau tikisi, kad sprendimas bus rastas.

„Neturėjau galimybės dar pasišnekėti su liberalais. Aš lieku nustebęs. Manau, kad mes tęsime pokalbį ir rasime sprendimą“, – ketvirtadienį sakė jis žurnalistams.

Eltos paklaustas, ar galima rotacija šitame poste, G. Landsbergis sakė, kad „galimi įvairūs sprendimai“.

„Svarbiausia, kad opozicija turėtų tinkamą atstovavimą. Manau, kad sprendimai priimami dabar ne buldozeriu, o kombainu. Reikia, kad būtų „atstovėta“ už kai kuriuos dalykus“, – sakė jis.

G. Landsbergio teigimu, opozicija, negavusi opozicijos lyderio posto, netenka vieno balso Seimo valdyboje ir tinkamo atstovavimo.

Tačiau politikas nusiteikęs optimistiškai. „Manau, rasime sprendimą, aš tuo neabejoju“.

Kaip jau skelbta, Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnas Eugenijus Gentvilas, komentuodamas Seimo nario konservatoriaus G. Landsbergio galimybes tapti Seimo opozicijos lyderiu, sako, kad liberalai dėl personalinių dalykų nesirašys jokių sutarčių.

„Pirmadienį pavakary aš gavau pasiūlymą dėl bendradarbiavimo sutarties dėl opozicijos lyderio Gabrieliaus Landsbergio, antradienį, lapkričio 15 d., mūsų frakcija nusprendė nepritarti šitai bendradarbiavimo sutarčiai“, – ketvirtadienį žurnalistams sakė E. Gentvilas.

Žurnalistams pastebėjus, kad G. Landsbergis yra nustebęs dėl to, E. Gentvilas atsakė: „Aš nustebęs, jeigu jis nustebęs“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.