Naujienų srautas

Lietuvoje2016.11.14 13:15

Prezidentė iš išrinktojo Bulgarijos prezidento tikisi bendradarbiavimo ES ir NATO

BNS 2016.11.14 13:15

Prezidentė Dalia Grybauskaitė iš išrinktojo Bulgarijos prezidento Rumeno Radevo tikisi aktyvaus bendradarbiavimo tiek dvišaliu lygmeniu, tiek Europos Sąjungoje ir NATO.

„Tikiuosi, kad jums einant prezidento pareigas, Lietuvos ir Bulgarijos dvišalis bendradarbiavimas ir toliau bus aktyviai plėtojamas, o bendromis vertybėmis ir interesais grindžiamas dialogas Europos Sąjungoje ir Šiaurės Atlanto sutarties organizacijoje ir ateityje lems sėkmingą svarbių žemyno darbotvarkės klausimų sprendimą“, – rašoma šalies vadovės sveikinimo laiške, kurį išplatino prezidentės spaudos tarnyba.

D. Grybauskaitė būsimam Bulgarijos prezidentui palinkėjo sėkmės einant šias pareigas ir telkiant šalies žmones prasmingiems darbams Bulgarijos piliečių labui.

„Nuoširdžiai linkiu, kad Bulgarijos piliečių išreikštas pasitikėjimas įkvėptų Jus atsakingai siekti Bulgarijai svarbių tikslų, stiprinant visų šalies žmonių vienybę, gerovę ir saugumą“, – sakė prezidentė.

ES ir NATO narė Bulgarija prezidento rinkimuose nubalsavo už politikos naujoką, buvusį karinių oro pajėgų vadą R. Radevą, pasisakantį už pozicijos Rusijos atžvilgiu švelninimą ir 2014 metais aneksuoto Krymo statuso peržiūrėjimą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi