Naujienų srautas

Lietuvoje2013.04.10 10:13

DP byla: V. Vonžutaitė pasveiko, bet susirgo teisėja

Vilniaus apygardos teismas trečiadienį susirinko tęsti Darbo partijos bylos nagrinėjimą. Dėl ligos ankstesnį posėdį praleidusi Vitalija Vonžutaitė pasirodė teismo salėje.

Vilniaus apygardos teismas trečiadienį susirinko tęsti Darbo partijos bylos nagrinėjimą. Dėl ligos ankstesnį posėdį praleidusi Vitalija Vonžutaitė pasirodė teismo salėje.

Į posėdį atvyko ir kiti kaltinamieji: Darbo partijos lyderis Viktoras Uspaskichas, vicepirmininkas Vytautas Gapšys bei buvusi partijos iždininkė Marina Liutkevičienė.

Ankstesnis teismo posėdis įstrigo dėl V. Vonžutaitės ligos. Pranešta, kad parlamentarę kamuoja erozinis gastritas.

Tačiau ir šį sykį teismas neįvyko. Susirgo viena iš teisėjų kolegijos narių Daiva Kazlauskienė. Taigi teismas padarė pertrauką iki balandžio 17 d.

V. Uspaskichas: aš beveik aiškiaregis, galiu prikarksėti

V. Uspaskichas žurnalistams teigė linkintis teisėjai kuo greičiau pasveikti.

„Toks gyvenimas. Visko būna gyvenime. Ne tik mums ir teisėjams. Bet linkėčiau kuo greičiau pasveikti“, – kalbėjo Darbo partijos pirmininkas.

Vienam iš žurnalistų priminus pasvarstymus, esą nuolatinės ligos – bylos vilkinimo išdava, politikas pašnekovui atskaitė pamokslą.

„Palinkėčiau jums asmeniškai nesirgti tokia pačia liga, kokia sirgau aš. Ar geriau palinkėti, kad pabandytum? Ar palinkėti, kad pabandytum? Žinok, aš beveik aiškiaregis. Galiu tau prikarksėti. Nori? Todėl teisėjai linkiu, kad kuo greičiau pasveiktų“, – rėžė V. Uspaskichas.

Tuo metu V. Vonžutaitė su žurnalistais bendravo nenoriai. „Darbietė“ pareiškė besijaučianti gerai, tačiau plačiau savo savijautos nekomentavo.

DELFI primena, jog Darbo partijos byla ne sykį strigo dėl kaltinamųjų ir kitų proceso dalyvių ligų. Prieš V. Vonžutaitę pasiligojo V. Uspaskichas. Nors medikai įtarė infarktą, Darbo partijos lyderiui vėliau diagnozuoti ne tokie sunkūs negalavimai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi