Lietuvoje

2021.11.13 07:58

Šeštadienį saulės išvysti nepavyks, diena bus rudeniška ir debesuota

LRT RADIJAS, LRT.lt2021.11.13 07:58

Šeštadienį saulės išvysti nepavyks, LRT RADIJUI sako Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos sinoptikas Tadas Kantautas. Anot jo, daugelyje rajonų tvyro rūkas, matomumas siekia tik 100–200 metrų, o šilumos neatneš ir sekmadienis.

Šeštadienį temperatūra didesnėje šalies dalyje svyruoja apie nulį laipsnių, šalčiausia yra pietų ir rytų Lietuvoje, čia temperatūra pažemėjusi iki 1–3 laipsnių šalčio.

Pajūryje yra šilčiausia, čia išsilaikė 1–3 laipsnių šiluma. Daugelyje rajonų tvyro rūkas, didesnėje šalies dalyje – tirštas, matomumas siekia tik 100–200 metrų. Vyrauja debesuoti ir ramūs orai.

Diena bus labai rudeniška, debesuota, saulės išvysti nepavyks, rūkas sklaidysis, kils ir sudarys vientisą debesų sluoksnį.

Antroje dienos pusėje į pietvakarinę šalies dalį atkeliaus storesni debesys, ten vietomis palis. Vėjas bus nestiprus, pietryčių, o temperatūra aukštai nekils, svyruos nuo 2 iki 7 laipsnių šilumos.

Sekmadienį orai bus panašūs, sekmadienio naktį per šalį slinks tankesnių debesų zona, sekmadienio naktį daug kur palis, vietomis – su šlapdirba.

Sekmadienio dieną debesys jau trauksis, truputį palis tik kai kuriose vietovėse. Visa para išliks debesuota, vėjas bus nestiprus, daugiausiai rytų krypties, o temperatūra naktį pažemės iki nulio – penkių laipsnių šilumos, dieną, kaip ir šiandien, kils iki 2–7 laipsnių šilumos.

Daugiau – specialioje LRT.lt orų skiltyje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt