Lietuvoje

2016.11.11 12:13

Pabradėje mūšio mieste veiksmų treniravosi Lietuvos šauktiniai ir Lenkijos kariai

LRT.lt2016.11.11 12:13

Lapkričio 10–11 d. Lietuvos kariuomenės Generolo Silvestro Žukausko poligone Pabradėje mūšio mieste veiksmų treniravosi Lietuvos kariai ir lapkričio pradžioje į mūsų šalį pratyboms atvykę Lenkijos rotacinių pajėgų kariai, rašoma Krašto apsaugos ministerijos pranešime spaudai.

Pratybose, kurios vyko poligone Pabradėje įrengtame treniruočių komplekse „Mūšis mieste“, dvi dienas gynybos ir puolimo operacijų veiksmų treniravosi apie 60 nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos karių. Jie nuo liepos tarnauja gen. A. Ramanausko kovinio rengimo centro operacinės aplinkos kuopoje „Vanagas“.

Pasak Lietuvos karių, šios pratybos jiems buvo puiki galimybė išbandyti  jau įgytus individualius įgūdžius, tiek stiprinti komandinį darbą ir treniruotis su sąjungininkų kariais.

Lenkijos kariai iš 17-osios mechanizuotosios pėstininkų brigados 15-ojo ulonų bataliono  į Lietuvą beveik mėnesio trukmės pratyboms su Lietuvos ir sąjungininkų kariais atvyko lapkričio 6 dieną.

Lapkričio pabaigoje Lenkijos kariai kartu su Lietuvos ir dar devynių NATO ir partnerių šalių kariais dalyvaus Lietuvoje vyksiančiose tarptautinėse pratybose „Iron Sword 2016“ (liet. „Geležinis kardas“).

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.