Lietuvoje

2016.11.11 11:25

Atsistatydino Nacionalinės tabako ir alkoholio kontrolės koalicijos prezidentas

ELTA2016.11.11 11:25

Seimo nariu išrinktas, kandidatas į sveikatos apsaugos ministrus Aurelijus Veryga penktadienį atsistatydino iš visuomeninių Nacionalinės tabako ir alkoholio kontrolės koalicijos prezidento pareigų ir nutraukė savo narystę organizacijose. 

A. Veryga sako rinkimuose dalyvavęs tikėdamas, kad Seime galės įgyvendinti tas idėjas, dėl kurių 18 metų paskyrė nevyriausybinei veiklai.

„Dar 1998 metais, būdami studentais, korporacijoje „Fraternitaas Lituanica“ pradėjome nedidelius vietinius projektus priklausomybių prevencijos srityje. Tik vėliau dalis jų tapo nacionaliniais, o kai kurie tebevyksta iki šiol. 2004 metais kartu su keliais kitais entuziastais įkūrėme Kauno jaunimo narkologijos pagalbos centrą, o vėliau ir Nacionalinę tabako ir alkoholio kontrolės koaliciją, kuri augo, darėsi profesionalesnė ir į savo veiklą įtraukė ne tik tabako, bet ir alkoholio, narkotikų ir azartinių lošimų prevenciją.

Dabar tai dešimtis juridinių organizacijų vienijanti skėtinė organizacija, atstovaujanti Lietuvai tarptautinėse skėtinėse organizacijose tiek tabako, tiek alkoholio, tiek narkotikų kontrolės srityse. Joje užaugo ir puiki profesionalų komanda.

Per tą laiką mūsų nekentė, mylėjo, klausėsi, vertino, smerkė. Bet mes visada buvome tie, kurie vadovavosi aukščiausiu skaidrumo ir moksliškumo standartu. Organizacijai jau 12 metų ir dabar ji pradės savo naują etapą“, – sako A. Veryga.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.