Lietuvoje

2016.11.07 16:08

Moteris ant automobilio rado savadarbį sprogmenį, Žvėryne buvo uždarytas eismas

DELFI.lt2016.11.07 16:08

Pirmadienio popietę į Žvėryne esančią automobilių stovėjimo aikštelę iškviestos specialiosios tarnybos. Moteris ant savo automobilio rado nerimą sukėlusį savadarbį sprogmenį.

Bendruoju pagalbos telefonu paskambinusi moteris nurodė, kad 14.20 val. Sėlių g. 54, Vilniuje, šalia „Iki“ parduotuvės esančioje aikštelėje buvo pastačiusi savo automobilį.

Nuėjusi prie automobilio moteris ant savo „Opel“ išvydo keistus laidelius ir nedidelę dėžutę, apvyniotą popieriumi. Nors savadarbis sprogmuo gali būti tik imitacija, į radinį reaguojama rimtai. 14.30 val. įvestas planas „Skydas“. Eismas Žvėryne uždarytas.

Policijos pareigūnai aptvėrė aikštelę prie pat parduotuvės. Į įtartino radinio vietą iškviesti Lietuvos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ išminuotojai.

Įtartiną daiktą išminuotojai robotu nukėlė nuo automobilio. Patikrinę dėžutę, išminuotojai nustatė, kad sprogmens imitacija nėra pavojinga.

SĮ „Susisiekimo paslaugos“ pranešė, kad dėl vykdomos policijos operacijos Žvėryne dalis 1, 7 maršrutų troleibusų nuo stoties važiuoja 16 troleibuso maršruto trasa, kita dalis iš Karoliniškių ir Justiniškių važiuoja T. Narbuto, Konstitucijos pr., Šeimyniškių g. iki PC Minskas žiedo. 11, 32, 59, 63 ir 116 maršrutų autobusai apsisuka prie Pedagoginio žiedo.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.