captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Degu kaip žvakė“ koncerto rengėjai dėkoja už darančius gera

Lapkričio 6 dieną, šv. Kotrynos bažnyčioje įvyko tradicinis paramos koncertas „Degu kaip žvakė“, organizuojamas Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ drauge su Lietuvos radiju ir televizija bei Vilniaus miesto savivaldybės šv. Kristoforo kameriniu orkestru (meno vadovas ir dirigentas maestro Donatas Katkus), rašoma pranešime spaudai.
Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Visos šiemet surinktos lėšos bus skirtos pagalbai gatvėje atsidūrusiems ar rizikuojantiems atsidurti jaunuoliams, kurių ateitį įmanoma pakeisti tik laiku suteikus reikiamą pagalbą. Kaip savo sveikinime sakė prezidentė Dalia Grybauskaitė, „išplėšti iš užribio, kur daug agresijos, smurto, priklausomybių, kol dar įmanoma tai padaryti, kol grėsmingos aplinkybės dar įveikiamos. Tegul mūsų pagalbos ranka bus už jas stipresnė.“ Šiai iniciatyvai paaukota 23 473 eurai.

Šiemet paramos koncerte savo talentą dovanojo atlikėjai Liudas MIkalauskas, Evelina Sašenko, Lilija Gubaidulina, Monika Liu, Mindaugas Bačkus, Viktorija Miškūnaitė, Martynas Kuliavas, Ilja Aksionovas, Kristina Žaldokaitė  bei jaunieji Lietuvos talentai, brolis ir sesuo Ignas ir Greta Maknickai.

Renginio globėjas Vilniaus arkivyskupas metropolitas Gintaras Grušas sveikindamas visus susirinkusius salėje ir prie televizijos ekranų minėjo besibaigiantį Gailestingumo jubiliejų ir ragino išgyventi, dovanoti tikrąjį Gailestingumą, kuriems jo reikia. „Būkime gailestingi kaip Tėvas. Koks yra Tėvo gailestingumas? Kantrus ir neišsenkantis“, – sakė Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ pirmininkas.

„Kad ir kokios svarbios pagalbos veiklai yra piniginės lėšos, ne mažiau svarbu ir bendrystės, dalijimosi, rūpesčio jausmas, kuris neapleido visą vakarą. Gatvės ir gyvenimo joje tema nėra lengva, tačiau apie tai būtina kalbėti, kad gatvėje atsidūrę žmonės sulauktų ne pasmerkimo, o gyvenimą keičiančios pagalbos. Susitelkę ir padėti norintys žmonės yra būtent tai, ko labiausiai stinga šių jaunų, atskirtį išgyvenančių žmonių gyvenimuose. Toks nepažįstamų žmonių gerumas gali padėti užgydyti žaizdas, atsiradusias dėl pačių artimiausių žmonių kaltės“, – sakė Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ atstovė Dalia Sakalauskaitė-Babravičė, kalbėdama apie trečiąjį paramos koncertą.

Trumpuoju numeriu, kuriuo geradariai aukojo viso renginio metu, galima skirti lėšas paramai iki Naujųjų metų. Tereikia skambinti arba siųsti trumpąją žinutę numeriu 1454 ir jūs pagalbai skirsite 2 eurus.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...