Naujienų srautas

Lietuvoje2016.11.08 19:20

Daugiau kaip promilę įpūtęs motorolerio vairuotojas: užvakar švenčiau gimtadienį

Paskutiniai įvykiai byloja, kad kai kurių vairuotojų nuo alkoholio neatbaido nei darbo, nei šventinės dienos. Per Vėlines kelių policijos pareigūnams teko ne tik intensyviai reguliuoti eismą, bet ir tikrinti blaivumą. Ar rimties ir susikaupimo metas sulaikė vairuotojus nuo stikliuko?

Lapkričio 1-oji. Vienoje judriausių miesto gatvių kelių policijos pareigūnai stato greitį ribojančius ženklus. Jau visai netrukus daugeliui šį kelią pasirinkusių vairuotojų teks pūsti į alkoholio matuoklį.  „Gal tikrai netikėtas reidas tokią dieną“,  – sutinka kelių patrulių rinktinės vadas. Kokia tikimybė, kad šį rimties metą vairuotojai neatsisakė taurelės?

Vienas pirmųjų stabdomų žmonių – motorolerio vairuotojas. Pūsti į alkotesterį vyrui pasisekė tik iš ketvirto karto. Alkotesteris parodė 1,3 promilės. Pričiuptas vairuotojas bandė prisiminti savo gimtadienio gėrimų meniu.

Surašant protokolą paaiškėjo, kad jis jau anksčiau buvo įkliuvęs neblaivus ir dalyvavo eismo įvykyje. Gręsiančios sankcijos – bauda nuo 1150 iki 1448 eurų arba administracinis areštas.

Kaip teisinosi pričiupti neblaivūs vairuotojai, plačiau žiūrėkite LRT TELEVIZIJOS laidos „Keliai. Mašinos. Žmonės“ reportaže.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi