Naujienų srautas

Lietuvoje2015.09.08 13:45

Lietuviai labiausiai pasitiki nacionaline televizija

ELTA 2015.09.08 13:45

Nacionalinės televizijos turinį geriausiai vertina lietuviai ir estai, tuo metu latviai geriau vertina komercinės televizijos turinį.

Nacionalinės televizijos turinį geriausiai vertina lietuviai ir estai, tuo metu latviai geriau vertina komercinės televizijos turinį.

Pasitikėjimas nacionaline televizija aukščiausias tarp lietuvių ir estų, tuo metu latviai internetu, kaip žiniasklaidos priemone, pasitiki labiausiai.

„GFK CR Baltic“ tyrimo duomenimis, Lietuvoje ir Estijoje pasitikėjimo lygis nacionaline televizija siekia 5,1 balo iš 7. Šiose šalyse didžiausias ir pasitikėjimo nacionaliniu radiju rodiklis – 4,9 balo.

Tuo metu Latvijoje geriausiai yra vertinamas komercinės televizijos turinys, o labiausiai pasitikima internetu kaip žiniasklaidos priemone – 4,7 balo.

Lietuvoje komercinės televizijos turinys vertinamas prasčiausiai iš visų trijų Baltijos šalių – 2,7 balo iš 5, pasitikėjimas komercine televizija Lietuvoje irgi žemiausias – 3,8 balo iš 7.

Žurnalistų darbo kokybė per pastaruosius metus yra vertinama kaip vidutiniškai gera. Prasčiausiai žurnalistų darbas yra vertinamas Lietuvoje – 3 balai iš 5, tuo metu Latvijoje ir Estijoje žurnalistų darbo kokybė vertinama 3,1 balo iš 5 galimų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi