Naujienų srautas

Lietuvoje2016.11.04 13:08

100 Akmenės rajono valdininkų Kauno mariose edukavosi už mokesčių mokėtojų pinigus

Akmenės rajono savivaldybės darbuotojai ne tik daug dirba, bet ir išradingai ilsisi. Jos darbuotojai savivaldybės lėšomis rugsėjo pabaigoje aplankė Pažaislio vienuolyną ir laivu pasiplaukiojo Kauno mariomis.

„Edukacinė kelionė buvo kaip darbuotojų skatinimo priemonė“, – teigia Akmenės rajono savivaldybės administracijos direktorė socialdemokratė Aromeda Laucienė, kurios parašas vingiuoja po kelionės dokumentais.

A. Laucienė kartu su dar 99 žmonėmis rugsėjo 24-ąją (šeštadienį) 7 valandą ryto lydimi dviejų gidų išvyko iš Naujosios Akmenės Kauno link. Pagal viešųjų pirkimų sutartį, kelionių agentūra UAB „Kelionių centras“ turistams suteikė du autobusus, keliavusius maršrutu – Naujoji Akmenė-Kaunas-Pažaislis-Akmenė, ir gidų, įsipareigojusių pravesti edukacinę programą, paslaugą. Visa tai mokesčių mokėtojams atsiėjo 2394 eurus.

„Menka suma“, – taip lėšas, skirtas kelionei įvardija Akmenės rajono savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas, kuris pats kelionėje nedalyvavo.

Jo teigimu, valstybės tarnautojų algos per mažos, o reikalavimai aukšti, juos prisikviesti į Akmenės rajoną sunku, todėl, kaip ir administracijos direktorė, savivaldybės meras šią išvyką apibūdina kaip motyvacijos priemonę.

„Mokesčių mokėtojas suinteresuotas, kad darbuotojai dirbtų gerai“, – sako V. Mitrofanovas ir kelia klausimus, kaip kitaip motyvuoti darbuotojus.

Anot A. Laucienės, kelionė organizuota Vietos savivaldos dienos proga, nors savivaldybės darbuotojai šią šventę minėjo kiek vėliau – spalio 7-ąją. Oficialiame savivaldybės tinklalapyje aprašoma vykusio renginio eiga: „Gėlės žiedu ir dovanomis pagerbti savivaldybės ir seniūnijų darbuotojai, kurie nuoširdžiai ir atsakingai dirba Akmenės rajono labui, taip pat tie, kurie pasiekė puikių rezultatų įvairiose rajonui svarbiose srityse.“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi