Lietuvoje

2016.11.04 14:38

D. Grybauskaitė nemano, kad ministerijų skaičius yra svarbus

BNS2016.11.04 14:38

Rinkimus laimėjusiai Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungai planuojant panaikinti Energetikos ministeriją, šalies prezidentė teigia, kad ministerijos funkcijos nebus naikinamos. Dalia Grybauskaitės teigimu, ministerijų skaičius nėra svarbus – svarbiausia, kad vyriausybė veiktų efektyviai.

„Žinome, kad prieš kelis metus viena ministerija buvo sukurta, kiti labai priešinosi ir kritikavo, dabar atėję siūlo naikinti vieną, kiti labai kritikuoja. Aš manyčiau, kad valstybė turėtų funkcionuoti optimaliai, efektyviai ir vyriausybė veiktų labai atsakingai. O kokie bus ministerijų pavadinimai, kiek jų bus – palikime naujai besiformuojančiai vyriausybei ir daugumai spręsti“, – penktadienį žurnalistams Vilniuje sakė D. Grybauskaitė.

Paklausta, ar esant dabartinei geopolitinei padėčiai, protinga naikinti Energetikos ministeriją, šalies vadovė teigė, kad jos funkcijos nebus panaikintos.

„Ne ministerijų pavadinime reikalas, o funkcijose. Be jokios abejonės, niekas nekalba apie funkcijų panaikinimą“, – sakė D. Grybauskaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt