Lietuvoje

2016.11.03 22:32

V. Mazuronis: mums nepavyko išlaikyti gero partijos įvaizdžio

ELTA2016.11.03 22:32

Iš į Seimą nepatekusios Darbo partijos pirmininko pareigų pasitraukęs europarlamentaras Valentinas Mazuronis sako, kad pagrindinė partijos klaida buvo ta, kad nepavyko išlaikyti gero partijos įvaizdžio.  

Politikas pripažino, kad partijai reikia persitvarkyti, atsinaujinti, išanalizuoti padarytas klaidas bei eiti į priekį. Vis dėlto pagrindine „darbiečių“ nesėkme jis įvardijo tai, kad per paskutinius ketverius metus Darbo partijai neišlaikė gero įvaizdžio.

„Mano nuomone, tie pastovūs, nesibaigiantys skandalai, neigiami dalykai jie padarė savo ir už jį tikrai pasislėpė arba buvo nematomi tie geri, teisingi žingsniai, priimti įstatymai, padaryti visi kiti dalykai“, – žurnalistams vėlų ketvirtadienio vakarą sakė V. Mazuronis.

„Tas suformuotas prastas įvaizdis davė savo rezultatą – žmonės balsuodami emocijomis pasirenka pagal įvaizdį, atrodymą ir tai – nesugebėjimas suformuoti gero, progresyvios, žmonėms patrauklios partijos įvaizdžio, manau, pagrindinė mūsų klaida“, – teigė jis, tačiau dėl to asmeniškai priekaištų iš partijos narių nesulaukė.

V. Mazuronis tikino liksiąs partijos nariu ir aktyviai dirbsiąs ne tik jos, bet ir Lietuvos politiniame gyvenime.

Darbo partijos taryba posėdyje iškėlė ir patvirtino 10 kandidatų į partijos pirmininko poziciją: Vydą Gedvilą, Kęstutį Daukšį, Valentiną Bukauską, Artūrą Paulauską, Algimantą Pabedinskienę, Šarūną Birutį, Petrą Čimbarą, Živilę Pinskuvienę, Rolandą Janicką, Joną Pinskų.

„10 kandidatų buvo pasiūlyti taryboje, įvardinti. Buvo pasiūlyta dar daugiau, keletas atsisakė, bet dešimt iš pasiūlytų neatsisakė“, – po 4 valandas trukusio tarybos posėdžio sakė laikinasis partijos pirmininkas Vytautas Gapšys.

Pasak jo, tai, kad yra tiek daug kandidatų vadovauti partijai, rodo potencialą eiti į priekį bei pasiekti geresnių rezultatų. V. Gapšys buvo linkęs sutikti, kad gausus būrys kandidatų liudija ir apie kelių ryškų lyderių nebuvimą.

Taip pat nuspręsta, kad partijos suvažiavimas vyks gruodžio 11 d., Kėdainiuose. Jo metu ir bus išrinktas naujasis partijos pirmininkas, kuris pakeis laikinai pareigas einantį V. Gapšį. Iki to laiko kandidatai skyriuose dalyvaus debatuose.


 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.