Lietuvoje

2021.10.27 16:54

Savivaldybėms bus išdalyta per 1800 hibridinėms pamokoms skirtos įrangos savivaldybėms

LRT.lt2021.10.27 16:54

Nacionalinė švietimo agentūra (NŠA) savivaldybėms pradėjo dalinti per 1800 hibridinės įrangos, pritaikytos hibridiniam mokymui, komplektų, kurie leis pamokas vesti hibridiniu būdu, kai dėl izoliacijos ar ligos dalis klasės vaikų negali atvykti į mokyklą. Savivaldybės juos išdalins mokykloms, skelbiama NŠA pranešime.

„Pandemijos sukelta situacija skatina ieškoti naujų technologijomis paremtų būdų į mokymo procesą įjungti visus mokinius. Kaip tik ši įranga leis pilnavertiškai nuotolyje besimokantiems mokiniams įsitraukti į visus pamokos aspektus, o mokytojams sklandžiai vykdyti savo pamokos planą, – sako Nacionalinės švietimo agentūros direktorė Rūta Krasauskienė. – Panašios įrangos planuojama įsigyti papildomai, kad hibridinį mokymo būdą galėtų naudoti kuo daugiau mokyklų“.

Hibridiniam mokymui pritaikytą įrangą - mobilius vaizdo įrašymo ir transliavimo įrenginius – tiekia UAB „Biznio mašinų kompanija“. Bendrovė kiekvienos savivaldybės mokyklų atstovams organizuos mokymus, kurių metu pademonstruos įrangos funkcionalumą ir jos naudojimo galimybes.

NŠA yra parengusi vadovą hibridiniam mokymui: mokytojams pateiktos šiam ugdymo būdui skirtos rekomendacijos bei metodiniai siūlymai (organizaciniai, techniniai, programiniai ir kiti sprendimai).

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt