Naujienų srautas

Lietuvoje2016.10.29 18:05

Birštone norima sukurti nuolaidų kortelę gyventojams

BNS 2016.10.29 18:05

Birštono gyventojams ruošiamasi įsteigti birštoniečio kortelę, su kuria jie gautų pigesnes paslaugas kurorte. Pasak miesto merės Nijolės Dirginčienės, dabar kurorto paslaugų kainos ne visada prieinamos vietos gyventojams.

„Žmonės mato, kad atvažiuoja labai daug svečių, kad atvažiuoja tie, kurie tikrai gali susimokėti. Ne paslaptis, kad tai maža savivaldybė ir atlyginimai yra mažesni negu Vilniuje ar Kaune ir vidutinis darbo užmokestis žemesnis. Tad kodėl jiems nepasiūlius lengvatų?“ – BNS apie idėją pasakojo N. Dirginčienė.

Pasak jos, per dvidešimt Birštone įsikūrusių sveikatingumo, maitinimo ir kitų įstaigų atsiliepė į savivaldybės siūlymą ir žadėjo idėją palaikyti. Kokias nuolaidas suteikti Birštono gyventojams, kiekviena įstaiga spręstų pati.

„Turint Birštoniečio kortelę, jie galėtų gal ne visą laiką, gal tik tam tikru laikotarpiu gauti kažkokias nuolaidas šiose paslaugų įmonėse, kad galėtų daugiau birštoniečių pasinaudoti tomis teikiamomis paslaugomis. Tai ne tik sanatorijos, bet ir kavinės, restoranai, kurie mielai sutiko prisijungti“, – pasakojo kurorto merė.

Birštoniečio korteles planuojama nemokamai išduoti visiems pilnamečiams asmenims, deklaravusiems gyvenamąją vietą Birštono savivaldybėje. Jos galiotų penkerius metus nuo išdavimo.

Pasak N. Dirginčienės, tarybai pritarus, kortelės kurorte atsirastų nuo kitų metų pradžios.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi