Naujienų srautas

Lietuvoje2013.04.08 12:48

Ventos socialinės globos namų vadovei – papeikimas

LRT.lt 2013.04.08 12:48

Įvertinus socialinės apsaugos ir darbo ministrės sudarytos komisijos išvadas dėl Ventos socialinės globos namų vadovės Gražinos Banienės veiksmų, priimtas sprendimas jai skirti nuobaudą – papeikimą.

Įvertinus socialinės apsaugos ir darbo ministrės sudarytos komisijos išvadas dėl Ventos socialinės globos namų vadovės Gražinos Banienės veiksmų, priimtas sprendimas jai skirti nuobaudą – papeikimą.

Po incidento, kilusio Ventos socialinės globos namuose, Socialinės apsaugos ir darbo ministerija ėmėsi tirti visas aplinkybes bei atsakingų darbuotojų veiksmus. Ventos socialinės globos namuose buvo atliktas tyrimas, buvo įvertinti šių globos namų vadovės veiksmai.

Ministrė Algimanta Pabedinskienė taip pat kreipėsi į Sveikatos apsaugo ministeriją prašydama atlikti sveikatos priežiūros įstaigų, kuriose buvo gydoma Ventos globos namuose globojama mergaitė, medicinos auditą.

Ventos globos namų vadovės veiksmus vertinusi komisija konstatavo, kad įstaigos vadovė 2013 m. vasario 15–17 d. neužtikrino, kad būtų imtasi aktyvių veiksmų globojamos mergaitės sveikatos būklės stabilumui užtikrinti bei tinkamai organizuoti asmens sveikatos priežiūros paslaugas.

Atsižvelgus į tai vadovei skirta drausminė nuobauda – papeikimas.

Siekiant užtikrinti didesnį veiklos efektyvumą, ministerija peržiūri ir visų socialinės globos namų veiklą, socialinės globos namuose dirbantiems vadovams bei personalui rengiami kvalifikacijos kėlimo mokymai.

Ministrės teigimu, vaikų socialinės globos įstaigas yra numatyta pertvarkyti į mažesnes, kuo artimesnes šeimos aplinkai. Taip pat lengvinti sąlygas ir skatinti kuo daugiau vaikų įsivaikinti, globoti šeimose, auginti šeimynose.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi

TS-LKD kandidatas Audrius Petrošius su bendražygiais laukia rinkimų rezultatų
Klaipėdos ritmas