Lietuvoje

2021.10.23 19:49

Lietuvos jaunimo organizacijų tarybai toliau vadovaus Lukas Kornelijus Vaičiakas

BNS2021.10.23 19:49

Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) prezidentu šeštadienį antrajai kadencijai išrinktas Lukas Kornelijus Vaičiakas.

Klaipėdoje vykstančioje organizacijos asamblėjoje 27 delegatai balsavo už L. K. Vaičiaką, o 11 – už Urtę Petrulytę. Trys biuleteniai buvo sugadinti, pranešė LiJOT.

L. K. Vaičiakas naujosios kadencijos metu planuoja skirti dėmesį jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų atsigavimui po COVID-19 pandemijos. Taip pat bus siekiama sukurti glaudesnę LiJOT bendruomenę, gerinant emocinę jaunimo būklę. Kartu užsibrėžta įtraukti jaunimo ministro be portfelio pareigybę į Lietuvos Vyriausybės sudėtį.

Asamblėjoje dalyvavusi Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen tikisi iš organizacijos vadovo tęstinumo: aktyvaus bendradarbiavimo su politikais, argumentuoto savo pozicijų pristatymo.

„Tikiuosi, kad ateinančiais metais bendradarbiavimas bus toks pat intensyvus ir rezultatyvus“, – pranešime cituojama V. Čmilytė-Nielsen.

Lietuvos jaunimo organizacijų taryba – didžiausia nevyriausybinė jaunimo organizacija Lietuvoje, vienijanti nacionalines jaunimo organizacijas ir regionines jaunimo organizacijų sąjungas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt