Naujienų srautas

Lietuvoje2016.10.27 14:50

D. Grybauskaitė: kalbų mokėjimas taip pat įeina į profesionalumo sąvoką

ELTA 2016.10.27 14:50

Būsimiems ministrams prezidentė Dalia Grybauskaitė ketina kelti profesionalumo kriterijų, į kurį įeina ir užsienio kalbų mokėjimas.

Nors šalies vadovė tikino nesikišianti į valdančiosios koalicijos formavimą, bet, be jokios abejonės, kelsianti reikalavimus būsimiems ministrams, ką darė ir anksčiau.

„Konstitucinė teisė jau yra didesnė ir, aišku, tiek, kiek tai numato įstatymai ir Konstitucija, be jokios abejonės, bus keliami ir profesionalumo, ir skaidrumo reikalavimai“, – ketvirtadienį žurnalistams sakė D. Grybauskaitė.

Pasiteiravus, ar tiek būsimam premjerui, tiek ministrams kelsianti reikalavimus dėl užsienio kalbų mokėjimo, prezidentė teigė, kad tai taip pat įeina į profesionalumą.

„Manau, kad kalbų mokėjimas taip pat įeina į profesionalumo sąvoką“, – neabejojo šalies vadovė.

Tiesa, D. Grybauskaitė nebuvo linkusi tiesiai atsakyti, ar, jos manymu, potencialus kandidatas į ministrus pirmininkus Saulius Skvernelis atitinka šiuos profesionalumo kriterijus.

„Manyčiau, kad valdančioji dauguma siūlys man premjero kandidatūrą ir aš darysiu sprendimą teikdama premjero kandidatūrą Seimui“, – sakė ji.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi