Lietuvoje

2021.10.20 07:51

Žiniasklaida: artimieji atpažino gegužę dingusios 19-metės kėdainietės kūną

atnaujinta 18.18
LRT.lt, rinkosaikste.lt2021.10.20 07:51

Policija praneša, kad galimai rastas kėdainietės Viktorijos Kulčiūnaitės kūnas. Pavakarę artimieji žiniasklaidai patvirtino, kad atpažino mirusiąją iš rūbų.

Atpažinimo faktą portalui lrytas.lt patvirtino mirusiosios senelė. Galutinai patvirtinti tapatybei bus atliekamas DNR tyrimas.

Rasto kūno faktą LRT.lt patvirtino ir Kauno apskr. VPK Komunikacijos poskyrio vedėja Odeta Vaitkevičienė.

Generalinės prokuratūros Komunikacijos skyriaus vyriausiasis specialistas Aurimas Didžiokas LRT.lt teigė, kad šiuo metu aiškinamasi, kas yra mirusioji.

„Yra pradėtas ikiteisminis tyrimas asmens mirties priežasčiai nustatyti, šiuo metu tapatybė nustatinėjama“, – pridūrė A. Didžiokas.

Vieta, kurioje rastas kūnas, – krūminga, joje žmonės lankosi retai

Nurodoma, kad spalio 19 d. apie 14 val. 12 min. Kėdainiuose, Dotnuvos g., prie upelio, rastas galimai dingusios be žinios moters (g. 2001 m.) kūnas irimo stadijoje.

Vieta, kur galimai rasta mergina, yra gana retai lankoma žmonių, nėra populiari miesto erdvė.

Ji apaugusi krūmais, šalia teka Smilgos upelis.

Žmonės pastaruoju metu į šią vietą užsuka retai, nebent vedžioja savo augintinius.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Kūną rado darbininkai, jis neatpažįstamai suiręs

„Rinkos aikštės“ šaltinių duomenimis, kūną irimo stadijoje rado vienos Kėdainių įmonės darbininkai. Vyrai dirbo minėtoje vietoje, vienas jų nuėjo į tankesnius krūmynus atlikti gamtinių reikalų ir visiškai atsitiktinai pamatė kūną.

Darbininkai apie radinį nedelsiant pranešė policijos pareigūnams. Kūno nebuvo galima atpažinti, jis buvo suiręs, tačiau iš rūbų bei kitų detalių buvo galima suprasti, kad tai dingusi V. Kulčiūnaitė.

Žinoma, tai dar turės patvirtinti ekspertai.

Mįslingai dingo pavasario pabaigoje

LRT.lt primena, birželio pradžioje išplatintame pranešime žiniasklaidai Kauno apskrities VPK skelbė, V. Kulčiūnaitė gegužės 23 dieną išėjo iš namų Kėdainiuose, P. Lukšio gatvėje, ir negrįžo.

Ikiteisminį tyrimą pirma atliko Kėdainių policijos komisariatas, vėliau – Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos 1-asis skyrius.

V. Kulčiūnaitės artimuosius pažįstanti Deimantė birželį LRT.lt pasakojo, kad merginos artimieji visada žinodavo, kur ji esanti, ji pranešdavo seneliams, su kuriais gyveno, jei kur nors užtrunka.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
COVID-19 testavimo punktas
COVID-19 TRUMPAI