Lietuvoje

2021.10.19 11:32

Landsbergis įvertino naujos partijos steigimą: Saulius Skvernelis turi labai stiprų pamatą

Modesta Gaučaitė-Znutienė, LRT.lt2021.10.19 11:32

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) lyderis Gabrielius Landsbergis įvertino Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą (LVŽS) palikusių politikų sprendimą kurti naują partiją. Pasak konservatorių vedlio, Saulius Skvernelis turi stiprų pamatą, kurio neturi Ramūnas Karbauskis.

Apie naujos partijos kūrimą paklaustas TS-LKD pirmininkas žurnalistams komentavo, kad kuriama Demokratų partija „Vardan Lietuvos“, kurios pagrindas yra „valstiečius“ palikę politikai, bus stipriu konkurentu kairėje politinio spektro pusėje.

„Aišku, kad mes matome labai stirpia fragmentaciją kairės flange. Anksčiau tai buvo matyti dešinėje, dabar yra daugiau konsolidacijos ir susitelkimo. Kairė turi išsiaiškinti, kas ten yra pagrindinis lyderis.

Man atrodo, kad Saulius Skvernelis turi labai stiprų pamatą todėl, kad jis yra vienas iš labai nedaugelio partijos lyderių, kurie yra Seime. Man atrodo, kad Ramūnas Karbauskis padarė didelė klaidą pasitraukdamas iš Seimo“, – kalbėjo G. Landsbergis.

Anot jo, bandyti valdyti politinius procesus nebūnant Seime ir būnant toli nuo politinės darbotvarkės yra sudėtinga. Tad S. Skvernelio stiprybė, kaip sakė ministras, yra tai, kad jis yra Seime, gali naudotis tribūna, Vyriausybės valandomis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt