Lietuvoje

2021.10.18 12:12

Iš vestuvių vidurnaktį išvyko ir be žinios dingo klaipėdietis: vyras šventėje paliko savo telefoną, Danės upę išžvalgys narai

atnaujinta 16.19
LRT.lt2021.10.18 12:12

Uostamiesčio policija mesta į jauno vyro paieškas, kuris mįslingomis aplinkybėmis prapuolė sekmadienio naktį.

Kaip informuoja Klaipėdos miesto pareigūnai, Evaldas Rusys, gimęs 1990 metais, dingo sekmadienio naktį, kelios minutės po vidurnakčio.

Vyras tuo metu išėjo iš renginio Naujojo Sodo g., Klaipėdoje.

E. Rusio artimieji socialinėje erdvėje rašo, kad vyras dalyvavo vestuvėse.

Jų duomenimis, E. Rusys buvo apsirengęs ryškiai raudonu kostiumu ir paliko telefoną vestuvėse.

Evaldas Rusys yra apie 180 cm. ūgio, lieso kūno sudėjimo, ant kairės rankos dilbio yra tatuiruotė. Vilkėjo raudonais marškiniais, raudonomis kelnėmis, juoda medžiagine striuke, avėjo baltus sportinius batelius, galėjo būti užsidėjęs juodą kepurę.

Galinčių suteikti vertingos informacijos apie dingusį asmenį maloniai prašome pranešti telefonu 8 700 60712 arba el. paštu nerijus.mendelis@policija.lt.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Andromeda Grauslienė teigė, kad vaikino šeima dar savaitgalį policijos pareigūnų teiravosi apie dingusįjį, tačiau pareiškimo nerašė.

Tai E. Rusio artimieji padarė pirmadienį, todėl tądien ir buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas, paskelbta vaikino paieška.

Į dingusiojo paieškas jau leidžiasi ir jo giminaičiai bei bičiuliai.

„Situacija – kraupi, niekur jo negalime rasti. Dabar patys draugai šukuojame visas vietas, kur jis galėtų būti, jau nori prisidėti ir svetimi žmonės“, – pasakojo mįslingai dingusį E. Rusį pažinojusi Justina Partikė.

Moteris pasakojo, jog savaitgalį kartu su E. Rusiu dalyvavo draugų vestuvėse, kurios vyko uostamiesčio centre esančiame „Amberton“ viešbutyje. Tą vakarą E. Rusys netikėtai nusprendė palikti šventę, išskubėjo nė nepasiėmęs mobiliojo telefono.

„Jis – mėgėjas taip prapulti, bet niekada taip ilgai nedingdavo – daugiau porą ar tris valandas ir visuomet atsirasdavo“, – tai, jog vaikinas dingęs neįprastai ilgai, pastebėjo jo bičiulė.

J. Partikė pasakojo, jog artimieji ir draugai jau patikrino – nei į ligoninę, nei į pareigūnų rankas jaunas vaikinas nebuvo patekęs, panašu, jog visą šį laiką nebuvo susitikęs ir su draugais, mat E. Rusio telefoną turintys artimieji jau paskambino visiems jo bičiuliams, su kuriais vaikinas galėtų susitikti, patikrino informaciją jo socialinių tinklų paskyrose.

Pasak J. Partikės, jau daugiau nei parą besitęsianti nežinia varo į neviltį tiek E. Rusio šeimą, tiek draugus. Vaikino ieškantys artimieji norėtų, kad kuo greičiau būtų atsuktos miesto centrą stebinčios vaizdo kameros, jos galėti padėti atsekti, kur nuėjo E. Rusys, kai nusprendė palikti draugų vestuvių vakarėlį.

Neatmetama ir skaudžiausia versija, kad galbūt vaikinas galėjo įkristi į netoliese tekančią Danės upę.

„Galvojome, kad gal į Danę įkrito, norėjome pasamdyti narus, kad ieškotų, bet to neleidžia įstatymai, pirmiausia tą turėtų padaryti ugniagesiai“, – teigė J. Partikė.

Informaciją apie E. Rusį skelbia ir Klaipėdoje veikianti tatuiruočių studija „Black Tattoo CREW“, kurioje dirbo ir pats E. Rusys. Socialiniame tinkle „Facebook“ įkurta grupė „Evaldo paieška“.

Minėtos tatuiruočių studijos savininkė ir dingusio E. Rusio bičiulė Lorita teigė, kad pirmadienį atsirado vaikiną, kaip manoma, netrukus po to, kai šis paliko vakarėlį, matęs žmogus. Liudininkas su dabar ieškomu E. Rusio prasilenkė šalia Danės upės, netoli esančio viešbučio „Old Mill Hotel“.

„Sulaukėme žmogaus, kurį jis matė, skambučio. Jį atpažino todėl, kad jis vilkėjo raudonai ir toks linksmas pasišokinėdamas ten ėjo. O jis pas mus toks ir yra – atėjęs į darbą dainuoja, pasišokinėdamas. Toks jau yra. Negali būti, kad ten buvo ne jis. Ir jis buvo ten netoli jachtų, o paskui jau jo nebematė“, – dėstė Lorita.

Dingusio vaikino artimieji jau susitarė su narais, kad šie žvalgytųsi po vandeniu ties tomis vietomis, kur vaikiną liudininkas pasakojo matęs paskutinį kartą.

Viliamasi, kad paieškas po vandeniu bus galima pradėti dar pirmadienį.

Pasak pašnekovės, įvairiose miesto vietose E. Rusio ieško ne tik artimieji, bet ir visai nepažįstami žmonės, policijos pareigūnai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt