Eismas

2021.10.18 07:27

Kauno rajone degė autoservisas: gyventojai sulaukė įspėjimų dėl taršos pavojaus, sudegė 5 vilkikai

atnaujinta 13.28
LRT.lt, LRT RADIJAS2021.10.18 07:27

Ugniagesiai praneša, kad Kauno rajone, Ramučiuose dega autoservisas.

Kaip praneša Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyrius, gaisras kilo autoservise, kuris įsikūręs Ramučiuose, Centrinėje g. 2.

Žinios. Latvija ragina svarstyti naujas ekonomines sankcijas Baltarusijai

Įvykio vietoje dirba ugniagesių pajėgos.

Gaisras lokalizuotas, ekspertai aiškinsis dėl kokių priežasčių įsiplieskė ugnis

Pareigūnai gyventojus įspėja dėl galimo taršos pavojaus ir ragina likti namuose. Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Pajėgų valdymo skyriaus viršininkas Žydrūnas Trečiokas sako, kad gaisras lokalizuotas.

„Atvykus ugniagesiams viduje degė garažai, ten buvo remonto dirbtuvės, laikomi sunkiasvoriai automobiliai, kitos priemonės. Tyrimo metu bus nustatyta, kas konkrečiai degė“, – LRT RADIJUI sakė Ž. Trečiokas.

Jo teigimu, gaisras jau lokalizuotas.

„Gaisro degimas yra sustabdytas, šiuo metu vyksta ardymo ir perpylimo darbai“, – kalbėjo . Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Pajėgų valdymo skyriaus viršininkas.

Skelbiama, kad sudegė 5 vilkikai, 2 motociklai, mikroautobusas, automobilių elektrinis keltuvas, kitas automobilinis keltuvas aprūko, sudegė viduje buvę darbo įrankiai, apdegė elektros instaliacija, apdegė bei nuardytas ir termiškai paveiktas viso pastato stogas, aprūko visos vidinės pastato sienos.

Kaip skelbia lrytas.lt, apie 9 val. atviros liepsnos angaro išorėje nebebuvo matyti, tačiau iš vidaus vis dar veržėsi tiršti dūmai.

Kauniečiai gavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos (PAGD) įspėjimą dėl galimo taršos pavojaus ir raginimą likti namuose.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt