captcha

Jūsų klausimas priimtas

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl Radviliškyje kilusio gaisro

Gaisras, Radviliškyje, prasidėjęs prieš 3 savaites, buvo užgesintas prieš savaitę, praėjusį pirmadienį, bet ekstremali padėtis tęsiasi ne tik Radviliškyje, bet ir Pakruojo rajone, kur viename tvenkinyje pradėjo gaišti žuvys.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento vyr. specialistas Artūras Konderauskas patikino, kad specialistai nuolat tiria Radviliškio ir kaimyninių rajonų aplinką ir teigia, kad padėtis, nors ir iš lėto, taisosi.

Specialistai ramina, kad gyventojai neturėtų jaudintis dėl geriamojo vandens kokybės.

„Užteršti buvo tik paviršiniai vandenys. Žmonių šachtiniai šuliniai neturėtų būti užteršti. Žinoma, jeigu žmonės baiminasi, kad į jų geriamąjį vandenį pateko teršalų, jiems derėtų vandenį ištirti Visuomenės sveikatos centre arba laboratorijose, tiriančiose vandenį“, – paragino Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento vyr. specialistas A. Konderauskas.

Tuo metu prokuratūra pranešė, kad dėl bendrovės „Gairelita“ teritorijoje kilusio didžiulio gaisro aplinkybės bus išsamiai ištirtos ir Šiaulių apygardos Šiaulių apylinkės prokuratūroje pradėtame ikiteisminiame tyrime.

Iškart po įvykio prokuratūra kreipėsi į Šiaulių apskrities Priešgaisrinės gelbėjimo valdybą, prašydama pateikti turimus duomenis apie nukentėjusius asmenis, jiems bei aplinkai padarytą žalą, rašoma prokuratūros pranešime spaudai.

Aplinkos ministerijos Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentas šiuo metu tikslina padarytos žalos dydį dėl į aplinkos orą išmestų ir į paviršinius vandens telkinius išleistų teršalų kiekio.

Radviliškio miesto gyventojai, kurių gyvenamieji namai yra šalia gaisravietės, prašo pripažinti juos nukentėjusiais byloje ir ketina pateikti prašymus atlyginti patirtą neturtinę žalą.

Daugiau apie nelaimę – įraše.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close