Lietuvoje

2016.10.24 12:33

V. Tomaševskis: būti valdžioje nėra mūsų tikslas

Lauryna Vireliūnaitė, 15min.lt2016.10.24 12:33

Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškųjų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) lyderis Valdemaras Tomaševskis teigia, kad 8 Seimo rinkimuose iškovoti mandatai yra puikus rezultatas ypač turint galvoje tai, kad jo vadovaujama partija kurį laiką buvo valdančiojoje koalicijoje šią kadenciją. V.Tomaševskis tikino į naują valdžią nesiveržiantis – dėl jos kalbėsis, bet LLRA-KŠS gali dirbti ir opozicijoje.

„Su visa partija džiaugiamės rinkimų rezultatais, net sustiprinome savo pozicijas“, – pirmadienį spaudos konferencijoje sakė jis. Anot jo, rinkėjai parodė norintys tikrų permainų, o ne fasadinių. „Valstiečių“ lyderiai yra pareiškę nematantys galimybių bendradarbiauti lenkais vien dėl V.Tomaševskio asmenybės. Apie tai paklaustas pirmadienį V.Tomaševskis teigė tokių „valstiečių“ pareiškimų negirdėjęs.

„Postai yra tik priemonė. Apie postus mes nekalbame, mums svarbiausia realūs pokyčiai. Jei nepavyks susitarti dėl koalicijos, dirbsime kitais būdais“, – pabrėžė jis. V.Tomaševskis pabrėžė, kad kol kas dar kalbų apie valdančiąją koaliciją nėra. „Mes ramiai žiūrime į šitą reikalą. Galime dirbti ir opozicijoje“, – kelis kartus pakartojo politikas. LLRA-KŠS lyderio teigimu, savęs R.Karbauskiui pati partija siūlyti neketina. Jo teigimu, pirmiausiai reikia žiūrėti, ar suderinamos partijų programos. Politikas pabrėžė, kad jam svarbiausi – šeimos politikos klausimai.
 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.