Lietuvoje

2016.10.24 09:22

Konservatorių atstovė laimėjo prieš A. Paleckį

ELTA2016.10.24 09:22

Surinkusi 51,75 proc. balsų konservatorė Monika Navickienė įveikė buvusį Socialistinio liaudies fronto vadovą, Georgijaus juostelių nešiotoją, termino, kad Sausio 13-ąją „savi šaudė į savus“ autorių Algirdą Paleckį, gavusį 45,51 proc. balsų.  

„Tėtis ir senelis, kurių abiejų šiandien nebeturiu, labai manimi didžiuotųsi. Jie susipažino su mama lageryje. Šitą pergalę jiems ir skiriu“, – tramdydama ašaras sakė M. Navickienė.

Politikė sakė, kad Seimo nario mandatas, laimėtas daugiamandatėje apygardoje, jai nebūtų buvęs toks brangus kaip vienmandatėje.

„Aš tikrai darysiu viską, kad tie žmonės manimi nenusiviltų“, – sakė M. Navickienė.

Naujosios Vilnios fenomeną, kur į antrą turą išėjo kraštutinės kairės save išsikėlęs kandidatas A. Paleckis, jo konkurentė rinkimuose konservatorė M. Navickienė vertina kaip pagalbos šauksmą.

„Aš tikrai nemanau, kad ten yra tokia didelė ideologinė priešprieša, manau, kad tie žmonės yra tiesiog nusivylę viskuo ir jiems reikia elementariai padėti“, – sakė M. Navickienė.

Rinkimų kampanijos metu rinkėjus lankiusi kandidatė teigė, kad žmonės jai skundėsi savivaldybės lygmens problemomis, kurių jiems nepavyksta išspręsti.

„Kas man labai apmaudu, kad labai dažnai žmonės susiduria su komunalinėmis problemomis, savivaldybės lygmens problemomis, kurios buvo dėl kažkokių priežasčių nesprendžiamos, nors Naujoji Vilnia yra toks pats rajonas, kaip ir bet kuris kitas Vilniaus miesto rajonas. Manau, kad šitoje situacijoje kartu su Vilniaus miesto savivaldybe turėsime gana greitai rasti sprendimų ir parodyti tiems žmonėms, kad ta situacija jau yra praeitis ir kalbėdami apie ateitį mes turime Naująją Vilnią laikyti tokiu pačiu rajonu, koks yra bet kuris kitas Vilniaus miesto rajonas“, – sakė M. Navickienė.

Ji taip pat atkreipė dėmesį ne tik į socialinės, bet ir informacinės atskirties problemas.

„Visų pirma aš manau, kad mes tuos žmones turime girdėti, nes jie sako tiesą. Tie savanoriai, kurie vaikščiojo su manimi Naujosios Vilnios rinkimų apygardoje, galėjo tuo įsitikinti, tie žmonės neišsigalvoja, jie taip gyvena, – ne tik socialinėje atskirtyje, bet jie gyvena šiek tiek ir informacinėje atskirtyje, nes ne visi gali sekti portalų naujienas, ne visi gali gauti objektyvią informaciją, ir mes turime tą dalyką spręsti“, – sakė M. Navickienė.

Kandidatė padėkojo ją parėmusiems visuomenininkams, savanoriams, valstiečių-žaliųjų lyderiui rikimų sąraše Sauliui Skverneliui, liberalų pirmininkui Remigijui Šimašiui ir apgailestavo, kad socialdemokratai neišreiškė palaikymo jos kandidatūrai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt