Lietuvoje

2021.10.13 10:32

Po mįslingos liudytojos paieškos sostinėje policija tvirtina – mažametė niekur nedingo

Gytis Pankūnas, LRT.lt2021.10.13 10:32

Spalio pradžioje Vilniaus policijos pareigūnai pranešė ieškantys moters, rugsėjo pabaigoje mačiusios Nemenčinės plentu su vyru nueinančią mažametę mergaitę. Policija praneša, kad vaikas niekur nedingo, mergaitė yra sveika, o ikiteisminis tyrimas pradėtas nebuvo.

Spalio 5 d. sostinės policija paskelbė prašanti atsiliepti moterį, kuri rugsėjo 28 d. apie 22.20 val. – 22.30 val. viešojo transporto stotelėje „Nemenčinės plentas“, Nemenčinės pl. 1 C, Vilniuje, girdėjusią triukšmą ir mačiusią mažametę mergaitę, nueinančią su vyru Nemenčinės plentu Antakalnio gatvės link.

Policijos pareigūnai nurodė mergaitės požymius: vaikas apie 3 m. amžiaus, vilkėjo rožinę striukę, dėvėjo rožinę kepurę.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Julija Samorokovskaja LRT.lt sakė, kad ši istorija prasidėjo pranešimu apie galimą nusikalstamą veiką. Pranešimo turinio policija neatskleidžia, tačiau pabrėžia, kad minima mažametė yra gyva ir sveika.

„Ikiteisminis tyrimas pradėtas nebuvo, buvo tikslinamos galimo įvykio aplinkybės. Vaikas nėra pagrobtas, vaiko požymiai buvo panaudoti, siekiant nustatyti kitą įvykį (viešosios tvarkos pažeidimą) mačiusį liudytoją“, – komentavo J. Samorokovskaja.

Anot jos, galiausiai nutarta ikiteisminio tyrimo nepradėti, nes nustatyta, kad nusikalstama veika nebuvo padaryta.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt