Lietuvoje

2021.10.08 15:47

Konservatorių frakcijos seniūnė Seime Nausėdai vertinant Dulkio darbą siūlo neperlenkti lazdos

Gailė Jaruševičiūtė-Mockuvienė, ELTA2021.10.08 15:47

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūnė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė prezidentui Gitanui Nausėdai siūlo vertinant sveikatos apsaugos ministro Arūno Dulkio darbą „neperlenkti lazdos“. Politikės teigimu, būtent Vyriausybės sprendimai, o ne politiniai komentarai padidins gyventojų skiepijimosi tempus.

„Siūlytume ponui G. Nausėdai, vertinant sveikatos apsaugos ministro A. Dulkio darbą, neperlenkti lazdos. Vyriausybė šią savaitę pasiūlė Seimui pataisas, kad tam tikrų sričių darbuotojai, nepasiskiepiję nuo koronaviruso, už testus turėtų mokėti savo lėšomis. Taip pat kitą savaitę Seimas svarstys Vyriausybės siūlymą įvesti 100 eurų išmokas besiskiepijantiems senjorams“, – Eltai teigė R. Morkūnaitė-Mikulėnienė.

„Tikime, kad būtent šie sprendimai, o ne politiniai komentarai didins gyventojų skiepijimosi tempus“, – taip pat akcentavo politikė.

ELTA primena, kad prezidentas Gitanas Nausėda penktadienį pareiškė, kad kritikos dėl pandemijos sukeltos krizės valdymo sulaukiantis sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys turi tik du kelius. Vienas iš jų, G. Nausėdos teigimu, yra trauktis iš posto, nes būtent ministras, pažymi jis, yra atsakingas už prastą epidemiologinę situaciją šalyje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt