Naujienų srautas

Lietuvoje2013.04.06 14:01

Pabrėžiama, kad keliuose dažniausiai žūva pėstieji ir dviratininkai

LRT RADIJAS 2013.04.06 14:01

Šeštadienį Lietuvoje minima Saugaus eismo diena. Policija prašo vairuotojų būti drausmingus ir laikytis saugaus greičio.

Šeštadienį Lietuvoje minima Saugaus eismo diena. Policija prašo vairuotojų būti drausmingus ir laikytis saugaus greičio.
 
Šiai dienai paminėti pareigūnai organizuoja įvairias prevencines priemones – dalina atšvaitus, susitinka su jaunaisiais eismo dalyviais.
 
Susisiekimo ministras sako, kad savo saugumu žmonės turėtų rūpintis kiekvieną dieną. Rimantas Sinkevičius atkreipia dėmesį, kad keliuose daugiausiai žūsta pėstieji ir dviratininkai, o nelaimės dažniausiai įvyksta dėl viršijamo greičio.
 
„Šiems metams saugos priemonėms, neskaitant propagandinių ir švietėjiškų, esame numatę 18,2 mln. litų. Noriu pabrėžti, kad didžiausia avarijų priežastis yra saugaus greičio pasirinkimo netinkamumas. Daugiausia keliuose žūva pėstieji ir dviratininkai – daugiau nei pusė žuvusiųjų. Todėl atšvaitai, supratimas, kad reikia pasaugot save yra būtini, ir tam bus skiriamas didžiulis dėmesys“, – LRT radijui akcentavo susisiekimo ministras.
Balandžio 6-oji kaip Saugaus eismo diena Lietuvoje į įsimintinų dienų sąrašą įtraukta prieš 7-erius metus.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi