captcha

Jūsų klausimas priimtas

Į sergančiuosius nepagydomomis ligomis dėmesį atkreips sodindami narcizus

Siekiant atkreipti visuomenės dėmesį į nepagydomomis ligomis sergančius žmones, vilniečiai kviečiami prisijungti prie akcijos, per kurią prie sveikatos priežiūros įstaigų bus sodinami narcizų svogūnėliai.
AFP/Scanpix nuotr.
AFP/Scanpix nuotr.

Anot akcijos „Vilties laukai“ organizatorių, geltonieji narcizai yra vilties simbolis. Penktadienį žmonės yra kviečiami sodinti šių gėlių svogūnėlius prie ligoninių, poliklinikų ir socialinių dienos centrų, kad pavasarį šių įstaigų lankytojai galėtų grožėtis pražydusiais narcizais. 

„Tų svogūnėlių sodinimas yra simbolinė socialinė akcija, raginanti visus žmones atsigręžti į tuos, kuriems reikia pagalbos, t.y. į nepagydomai sergančius žmones. Kuo dažniau ir kuo daugiau dalinsimės, tuo mūsų visuomenė taps labiau socialiai atsakinga“, – sako akcijos koordinatorė Aušra Taločkaitė.

Šia iniciatyva siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į nepagydomomis ligomis sergančiųjų poreikius, mažinti socialinę atskirtį tarp jų ir sveikų žmonių bei skatinti savanorystę. Prie trečią kartą vykstančios iniciatyvos prisijungė per 20 įstaigų. Planuojama pasodinti 3 tūkst. narcizų svogūnėlių.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...