captcha

Jūsų klausimas priimtas

VRK pirmininkas: paskutiniai rinkimų duomenys neskelbiami dėl techninių kliūčių

Vyriausioji rinkimų komisijos pirmininkas sako, kad šiuo metu keliose Seimo rinkimų apygardose, kur tarp kandidatų buvo mažas balsų skirtumas, vyksta balsų skaičiavimo protokolų tikrinimas.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Pasak Zenono Vaigausko, dviejose Vilkaviškio apylinkių protokoluose užfiksuoti netikslumai jau ištaisyti, o komisijos puslapyje Pūstapėdžių apylinkės rezultatai atsiras, kai baigsis patikrinimai kitur.

„Esame gavę keletą prašymų iš įvairių apygardų rinkimų komisijų. Jie patys tuos sprendimus priima perskaičiuoti balsus, kur tarp antro ir trečio kandidato yra nedidelis balsų skirtumas, ir įsitikinti, kad tikrai pavargusios rinkimų komisijos nepadarė klaidų. <...> Apie aštuonios rinkimų apygardos tokius sprendimus ruošiasi priimti. <...> O Vilkaviškyje yra dvi rinkimų apylinkės, kurių protokoluose apygardos rinkimų komisija aptiko netikslumų ir juos jau seniausiai yra ištaisę, bet mes nenorime dar kol kas tų rezultatų baigti skirti, kadangi vyksta dar daugybė patikrinimų kitose rinkimų apygardose“, – teigia Z. Vaigauskas. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Tema: Seimo rinkimai 2016

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...