Naujienų srautas

Lietuvoje2016.10.11 15:49

Traukiasi įtakingas STT vadovas

Iš tarnybos Specialiųjų tyrimų tarnyboje (STT) traukiasi kriminalinei žvalgybai vadovaujančios Pirmosios valdybos viršininkas Rytis Bartnikas. Tai DELFI patvirtino STT atstovė Renata Saulytė.

Antradienis – paskutinioji R. Bartniko darbo diena STT.

„R. Bartnikas tarnybą palieka savo noru, šį jo sprendimą lėmė asmeninės priežastys, – sakė R. Saulytė. – Gaila, kad tarnybą palieka savo srities profesionalas. Vis tik R. Bartnikas tarnyboje išdirbo net šešiolika metų. Tad galime jam tik nuoširdžiai padėkoti už ilgametį profesionalų darbą, dalykiškumą, ir visus tuos tarnybai paaukotus metus.“

R. Bartnikas yra laikomas vienu įtakingiausių teisėsaugininkų, jo vadovaujama valdyba analizuoja viešąją ir žvalgybinio pobūdžio veiklos metu gautą informaciją, taip pat koordinuoja ir valdo STT kriminalinės žvalgybos padalinių gautas žinias, nustato vidaus ir išorės grėsmes, teikia pasiūlymus dėl tarnybos baudžiamojo persekiojimo prioritetų.

Be to, šios valdybos darbuotojai organizuoja ir vykdo kriminalinę žvalgybą rizikingiausiuose, labiausiai korupcijos pažeistuose sektoriuose, inicijuoja ir organizuoja bendradarbiavimą su Lietuvos ir užsienio valstybių teisėsaugos institucijomis STT disponuojamos informacijos klausimais.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi